“پدرم در هجدهم درگذشت…”: ویرات کوهلی در مورد “اتصال کیهانی” در رابطه با شماره لباسش

ویرات کوهلی گفت که عدد 18 “ارتباط کیهانی” با زندگی او ایجاد کرده است.© AFP

ویرات کوهلی که توسط بسیاری به عنوان بهترین بازیکن نسل خود تلقی می شود، از طرفداران زیادی در فرهنگ عامه کریکتینگ برخوردار است. نه تنها به دلیل عملکردش در زمین، پرخاشگری و ذهنیت قوی کهلی او را از همتایانش جدا می کند. با این حال، شماره پیراهن او، 18، یکی از پارامترهای اصلی ارتباط او با پیروان پرشورش است. قبل از بازی رویال چلنجرز بنگلور (RCB) مقابل سان رایزرز حیدرآباد (SRH)، کوهلی اهمیت شماره 18 را در زندگی خود توضیح داد.

کوهلی فاش کرد که در ابتدا 18 فقط یک عدد بود که به او داده شد، اما در طول سال ها، این عدد “ارتباط کیهانی” با زندگی او ایجاد کرد.

“راستش را بخواهید، 18 فقط یک شماره بود که وقتی برای اولین بار پیراهن زیر 19 سال هند را با نام و شماره پشت باز کردم، به من داده شد. اما در نهایت به یک شماره بسیار مهم در زندگی من تبدیل شد. من اولین حضورم در هند را در 18 آگوست انجام دادم. پدرم نیز در 18 دسامبر 2006 درگذشت. دو تا از مهم ترین لحظات زندگی من اتفاقاً در هجدهم بود. حتی اگر قبل از آن شماره را گرفتم، به نظر می رسد یک کیهانی وجود دارد. کهلی در ویدئویی که توسط ستاره اسپورت آپلود شده است، گفت: ارتباط با این تاریخ.

کوهلی افزود که از دیدن هوادارانی که پیراهن هایی با نام و شماره او بر روی پشت خود می پوشند احساس “خوشبختی” می کند.

وقتی به بازی‌ها می‌رویم و افرادی را می‌بینم که شماره و نام پیراهن من را پوشیده‌اند، هنوز آن را سوررئال می‌بینم. من آن را سوررئال می‌دانم زیرا در کودکی می‌خواستم پیراهن قهرمانانم را بپوشم. شما فقط احساس سپاسگزاری می‌کنید و این فقط یک فرصت بزرگی که خداوند داده است و شما فقط احساس خوشبختی می کنید.»

موضوعات ذکر شده در این مقاله