پایتخت های دهلی با وجود قهرمانی های لیام لیوینگستون، پادشاهان پنجاب را از مسابقه پلی آف حذف کردند

پایتخت دهلی محاصره شده سرانجام با 15 ران پیروزی در IPL، روز چهارشنبه با پیروزی 15 ران در رقابت های پلی آف، همه را با پارتی بازی کردند اما پادشاهان پنجاب را از رقابت های پلی آف خارج کردند. دهلی کپیتالز که قبلاً از رقابت پلی آف خارج شده بود، سرانجام در آخرین مسابقه فصل خود به مهمانی آمد تا پس از اینکه PBKS تصمیم به کاسه بازی گرفت، امتیاز 213/2 را به ثبت رساند.

Rilee Rossouw در یک بازی 37 توپی 82 بدون توپ 82 بازی استثنایی به نمایش گذاشت، در حالی که Prithvi Shaw (54; 38b) نیز پس از حدود یک ماه در بازگشت خود به شدت ضربه پنجاهی زد زیرا DC اولین مجموع 200 گل خود را در این فصل به ثمر رساند.

در پاسخ، PBKS تنها 198/8 را در 20 اور تعیین شده علیرغم تمام حرکات میدانی انجام شده توسط DC، موفق کرد.

لیام لیوینگستون انگلیسی یک توپ 48 توپ 94 را با پنج توپ چهار و تا 9 شش تایی کوبید، اما این کافی نبود زیرا مجموع بسیار زیاد بود.

در حالی که دهلی پس از یک برد دلگرم کننده اکنون در رده نهم جدول قرار دارد، پادشاهان پنجاب به دلیل این شکست سنگین، پس از 13 بازی 12 بازی را به پایان رسانده و حتی یک برد در آخرین بازی و یک امتیاز 14 امتیازی ممکن است به عنوان نتیجه خالص کافی نباشد. نرخ -0.308 فقط توهین به آسیب اضافه کرد.

تیم پریتی زینتا از زمان حضور نهایی خود در سال 2014، حتی به مدت 9 سال متوالی به چهار مرحله ادامه نداده است.

پست های جدید  اوتکارشا پاوار کیست؟ همسر آینده روتوراج گایکواد که برای ماهاراشترا کریکت بازی کرد

اما تلاش میدانی دی سی به آنها شانس کافی داد.

سه کاچ از جمله لیوینگستون در سه و تاید در 35، هر دو در بولینگ کولدیپ یاداو که با 0/21 از سه اور خود بازگشت.

آنها همچنین دو موقعیت فرار را از دست دادند، زمانی که هر دو باتر، لیوینگستون و تاید، از چین خارج شده بودند، اما DC نتوانست در یک خروجی شلخته به استامپ ضربه بزند.

PBKS تصمیم تاکتیکی گرفت تا آتاروا تاید تازه کار را پس از 42 توپ 55 (5×4، 2×6) بازنشسته کند، زیرا او به سادگی ادامه دادن را بعد از اولین قسمت اینینگ دشوار می دید.

لیوینگستون تعقیب و گریز دوی PBKS را تا یک پنجاه توپ 30 ادامه داد، که ششمین مسابقه او در مسابقات بود، زیرا او معادله را از دو اور آخر به 38 کاهش داد، در حالی که 79 تقریبا غیرممکن از چهار اور بود.

مرد انگلیسی در اوور هفدهم به روشی آن را روشن کرد، زمانی که خلیل بدون توپ برای ارتفاع شروع به کار کرد و 20 دوش درز کرد.

سه شش فاصله از موکش کومار در اور بعدی، معادله را برای PBKS در مسیری قرار داد، قبل از اینکه آنریش نورجه، که در اوایل لیوینگ استون را کنار گذاشته بود، خود را با یک اوور کامل ماقبل آخر بازخرید کرد.

نورته فقط پنج ران را واگذار کرد و سام کوران (11) را پاکسازی کرد، در حالی که PBKS زمانی که هارپریت برار تمام شد، یکی دیگر را از دست داد.

بولرهای DC در همان اوایل تعقیب و گریز بلند PBKS را خفه کردند و خلیل احمد دریانورد با بازوی چپ شروع به کار کرد، در حالی که ایشانت شارما داوان را از توپ اول اخراج کرد.

پست های جدید  "لطفاً کاسه من را آهسته آهسته": شهید افریدی پس از تمیز شدن برای اردک طلایی توسط هریس رئوف در PSL

از 10/1 در سه اور، دو PBKS Prabhsimran و Atharva در نهایت با پنج مرز (4×4، 1×6) پشت سر هم در دو اور افزایش یافتند.

دی سی که قبلاً از مسابقه پلی آف خارج شده بود، با پریتوی شاو که پس از نزدیک به یک ماه کامبک خود را با 54 شکست، شروعی عالی داشت.

شاو که آخرین حضور خود را در IPL این فصل در برابر نایت رایدرهای کلکته در 20 آوریل انجام داد، به فرم بازگشت و 50 توپ 35 توپ را ارسال کرد که اولین بار در 13 اینینگ IPL بود.

شاو در مسیر ضربه 38 توپی خود (7×4، 1×6) از رابادا ضربات بدن خود را مهار کرد و به همراه کاپیتانش دیوید وارنر (46 از 31b؛ 5×4، 2×6) بهترین شروع فصل خود را داشتند.

این دو یک جایگاه افتتاحیه 94 دونی را گرد هم آوردند که بالاترین سطح آنها در این فصل بود قبل از اینکه Rossouw با اولین IPL پنجاه خود که با 25 توپ بیرون آمد، مسئولیت مراحل را بر عهده گرفت.

روسوو زمانی که هم تیمی آفریقای جنوبی خود را با یک 6 درازمدت به مدار زمین فرستاد.

او آن را با یک مرز و سپس یک پیک آپ عالی شش روی پای مربعی عمیق دنبال کرد، زیرا از آنجا به بعد هیچ نگاهی به آفریقای جنوبی وجود نداشت.

رابادا از سه اور خود 36 گل دریافت کرد، در حالی که سام کوران 2/36 را گرفت.

از یک آرام 6 بدون باخت در دو اور، دی سی بدون از دست دادن یک ویکت در پاورپلی به 61 رسید و وارنر و شاو بالاترین شراکت افتتاحیه خود را در این فصل پس از انتخاب PBKS به کاسه انجام دادند.

پست های جدید  عوارض جانبی کاشت موی طبیعی

این دومین موردی بود که دی سی در این فصل ویکتی را در پاورپلی از دست نداد.

دی سی زمانی شروع شد که وارنر قبل از بازی با رابادا، کوران را برای مرزهای پشت سر هم شکست داد.

شاو قبل از اینکه وارنر با دو شش در سه توپ در یک 17 ران اوور به مصاف پیسر آفریقای جنوبی برود، رابادا را به یک مرز کشید.

در حالی که وارنر و شاو در مقابل بولرهای پنجاب قرار گرفتند، آن‌ها به 50 نفر رسیدند.

هیچ چیز به نفع PBKS در روز چهارشنبه انجام نشد، راهول چهار یک نفر را کنار گذاشت تا به وارنر مهلت دهد. فصل

موضوعات ذکر شده در این مقاله