پادشاهان پنجاب یازدهم مقابل هندی‌های بمبئی را پیش‌بینی کردند، IPL 2023: ناتان الیس جایگزین کاگیسو رابادا می‌شود؟

پنجاب کینگز (PBKS) تازه از پیروزی خود بر چنای سوپر کینگز (CSK) اکنون در مسابقه IPL 2023 در موهالی به مصاف هندی های بمبئی (MI) می رود. با پنج برد در 9 بازی، PBKS در جایگاه ششم جدول امتیازات قرار دارد و تنها برای دومین بار در این فصل به دنبال کسب بردهای متوالی است. PBKS در اوج بازی با مشکل مواجه شده است و بازی مقابل CSK را ممنوع کرده است. در بازی معکوس ماه گذشته، PBKS بمبئی را در ورزشگاه Wankhede شکست داد.

در اینجا چیزی است که ما فکر می کنیم می تواند بازی PBKS XI در مقابل MI باشد:

بازگشت شیخار داوان یک تقویت کننده برای PBKS بود، در حالی که بازکننده جوان پرابهسیمران سینگ نیز همچنان به تاثیرگذاری خود ادامه می دهد. داوان و پرابهسیمران پایه محکمی را علیه CSK ایجاد کردند و PBKS بار دیگر بر این جفت تکیه خواهد کرد.

در رده میانی، لیام لیوینگستون، سام کوران و جیتش شارما با ضربه گیر ویکت‌باز همگی با ضربه‌های مهم وارد کار شده‌اند و داوان امیدوار است که واحد ضربه‌زنی بتواند یک بار دیگر کلیک کند.

سیکندررضا در این فصل برای PBKS با بازی های پیروزمندانه خود با توپ و چوب، افشاگر بود.

ناتان الیس احتمالاً با آرشدیپ سینگ رهبری حمله سرعت را بر عهده خواهد داشت. الیس به احتمال زیاد جایگزین کاگیسو رابادا می شود که تاکنون در بهترین فرم ها نبوده است.

طلسم راهول چهار در اوورهای میانی نیز در پیست وانخده که معمولاً صاف و پرنده است بسیار مهم است.

XI پیش بینی شده PBKS در برابر MI: شیخار داوان، پرابهسیمران سینگ، لیام لیوینگستون، سیکاندار رازا، جیتش شارما (WK)، سام کوران، شاهرخ خان، هارپریت برار، ناتان الیس، راهول چهار، آرشدیپ سینگ

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله