پادشاهان پنجاب در فیلم هیجان انگیز آخرین توپ چنای را با چهار ویکت شگفت زده کردند

پنجاب کینگز در حالی که سیکندر رضا اعصاب خود را حفظ کرده بود تا در یک مسابقه پرتنش لیگ برتر هند در Chepauk روز یکشنبه، اعصاب خود را حفظ کند، یک پیروزی خیره کننده با چهار ویکت مقابل چنای سوپر کینگز به دست آورد. پنجاب در تعقیب 201 برای پیروزی، به 9 ران از فینال با بولینگ توسط متیشا پاتیرانا نیاز داشت که تنها دو را از سه تحویل اول واگذار کرد. اما رضا تحت فشار زیاد آرام ماند و از دو تحویل بعدی هر کدام دو دوش به ثمر رساند.

رازا (13 خارج از بازی) توپ نهایی را به سمت مرز ارسال کرد اما ماهیش تیکشانا در یک تلاش میدانی درخشان آن را درست قبل از طناب متوقف کرد، اما در آن زمان ضربه‌های PBKS سه دوش را در سکوت خیره‌کننده تماشاگران خانگی در Chepauk کامل کرده بودند.

پنجاب با بازی پرابهسیمران سینگ (42)، لیام لیوینگستون (40)، سام کوران (29) و جیتش شارما (21) که نقش‌های مهمی را به عنوان بازکننده CSK بازی می‌کردند، با ضربه درخشان 92 دوون کانوی بی‌هوده به پایان رسید.

ضربه‌زنان پنجاب به خوبی توانستند به پیروزی برسند. پس از پیروزی در اوورهای میانی، قبل از اینکه لیوینگستون و کوران اوضاع را تغییر دهند، دشوار به نظر می‌رسیدند. 24 رانی که توشار دشپنده در اور شانزدهم واگذار کرد در تحلیل نهایی بسیار مهم بود.

با 22 ران مورد نیاز از 12 توپ، جیتش شارما (21 توپ از 10 توپ) توپ اول را برای چهار ضربه زد و دو توپ بعدی را از دست داد. او از توپ چهارم خارج شد و توسط شیخ رشید تعویضی در عمق زمین گرفتار شد. داور سوم پس از اینکه بازیکن توپ را گرفت و نزدیک به طناب مرزی برگشت، ضربه را از دست داد.

دشپانده با 3 بر 49 از چهار اوور خود به پایان رسید در حالی که راویندرا جادجا در سهمیه چهار اور خود 2 بر 32 را گرفت.

ضربه‌زنان پنجاب تعقیب و گریز را با ایستادن سریع بین کاپیتان شیخار داوان (28) و پرابهسیمران سینگ قبل از اینکه کاپیتان به دست دشپنده بیفتد، آغاز کردند. بازکننده ها 50 را در پاورپلی مطرح کردند. تلاش داوان برای بریدن زمین باعث شد که او متیشا پاتیرانا را از لبه بالایی پیدا کند.

Prabhsimran و Atharva Taide (13) قبل از اینکه دومی اولین قربانی Jadeja شود، 44 ران در زمان سریع اضافه کردند. پرابهسیمران از چین بیرون پرید و دید که توپ کمی چرخید و او را برای دونی شکست داد تا یک ضربه زدن آسان را کامل کند.

تاید نفر بعدی بود که توسط Jadeja 13 گرفتار شد و پنجاب در اوور یازدهم به 94 بر 3 سقوط کرد.

به نظر می رسید که همه چیز از PBKS دور می شود زیرا خمیرها نمی توانستند قسمت بزرگ را پیدا کنند و نرخ دویدن مورد نیاز همچنان بالا می رفت. اما رضا و شاهرخ خان (2 نفر خارج از بازی) 15 دوش از هشت توپ به ثمر رساندند تا PBKS از هدف عبور کند.

پیش از این، CSK سوار بر 92 بدون شکست فوق‌العاده Conway شد و 200 به 4 ارسال کرد.

طلسم Dhoni در سقوط راویندرا جادجا (12) با غرش عظیم جمعیت وارد شد. او نتوانست اولین توپی را که با سام کوران روبرو شد (4-0-46-1) به هم وصل کند و از تحویل بعدی یک تکی برداشت و یکی را به زمین زد.

یک تحویل بعد، Dhoni یک شش را از یک تحویل گسترده زد و سپس یک پرتاب کامل برای حداکثر تا 13 به پایان رساند و CSK اینینگ را با سبکی تمام کرد.

کانوی که در 52 توپ بدون شکست خود 16 ضربه چهار و شش ضربه زد، و روتوراج گایکواد (37) 86 ضربه را برای اولین ویکت اضافه کردند تا تیم میزبان را در مجموع خوب در جاده قرار دهد.

برای پنجاب، کوران، راهول چهار، آرشدیپ سینگ و سیکندررضا هر کدام یک ویکت گرفتند.

کانوی و گایکواد به فرم چشمگیر خود با خفاش ادامه دادند و تیم را به یک شروع قدرتمند دیگر رساندند و 50 ران را در اور ششم افزایش دادند.

کانوی به دو مرز از اور اول کاگیسو رابادا برخورد کرد تا لحن را ایجاد کند و به خفاش کردن روان ادامه داد. او دو ضرب چهار متوالی در اور ششم توسط کوران زد و CSK به تدریج سرعت خود را افزایش داد. این پاورپلی 57 دوش داشت در حالی که بول کاران پنجاب کینگز تلاش می کردند تا تاثیری بگذارند.

گایکواد در جریان بازی سقوط کرد و به سمت تحویل سیکاندر رازا پرید تا توسط جیتش شارما 37 ضربه بخورد.

شیوام دوبی که ضربه بزرگی زده بود به ترتیب بالا رفت و او دو بیگ شش، از جمله یکی از رابادا را زد. او به اضافه کردن 44 دوش در 26 توپ با کانوی کمک کرد تا سوپر کینگز را فعال کند.

دوبه زمانی که در حالی که برای یک ضربه بزرگ به زمین می‌خورد خوب به نظر می‌رسید و شاهرخ خان در عمق برای توپ 17 توپ 28 او را گرفت.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله