ویرات کوهلی عشق بی پایان خود را به همسر آنوشکا شارما در تصویر جدید ابراز می کند. عکس را ببینید

ویرات کوهلی و آنوشکا شارما© توییتر

ویرات کوهلی و آنوشکا شارما همچنان دو زوج مشهور هندی هستند که در مورد آنها صحبت شده است. در حالی که کوهلی یک کریکت باز مشهور است که برای مدت طولانی هدایت تیم ملی هند را بر عهده داشته است، آنوشکا یکی از محبوب ترین بازیگران این کشور است. کهلی در پست جدید خود در شبکه های اجتماعی تصویری زیبا در کنار همسرش آنوشکا به اشتراک گذاشت. همانطور که طرفداران به دنبال آخرین عکس این زوج بودند، شرح آن برای درک “عشق بی پایان” این دو با یکدیگر کافی است.

با توجه به اینکه تیم Kohli’s Royal Challengers Bangalore آماده بازی بعدی با پایتخت دهلی است، او و Anushka اخیراً در حال پرسه زدن در پایتخت ملی دیده شدند. به نظر می رسد آخرین تصویر آنها نیز از رستورانی در دهلی گرفته شده باشد.

ویرات در چند روز اخیر، از زمانی که بازی بین RCB و Lucknow Super Giants به پایان رسید، در سرفصل اخبار بوده است.

این یک رویارویی پر درام بود، ویرات کوهلی و گوتام گامبیر پس از بازی با یکدیگر درگیر شدند که باعث تحریم هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) شد.
کوهلی در تمام طول بازی مردی پرمشغله بود و تقریباً هر بازیکن LSG را با شور و اشتیاق اخراج کرد. او حتی در چند درگیری با نوین الحق و آمیت میشرا بازیکنان لاکنو درگیر شد. پس از پایان بازی، کهلی با شور و اشتیاق قهرمانی این تیم را جشن گرفت. اما، به زودی خود را در وسط یک درگیری لفظی با مربی LSG Gambhir دید.

پست های جدید  رینگ پیستون پژو ۲۰۶-tu5 - گروه کربالی تولید و تامین قطعات خودرو، لوازم یدکی خودرو

هر دو گامبهیر و کوهلی 100 درصد از مبلغ بازی مربوطه خود را جریمه کردند، در حالی که نوین الحق پیسر لاکنو نیز با جریمه 50 درصدی هزینه مسابقه توبیخ شد.

از زمان وقوع این حادثه، مطالب زیادی در مورد گامبیر و کوهلی گفته شده است و بازیکنان و کارشناسان سابق کریکت نظرات خود را در مورد بحثی که روز دوشنبه در لاکنو رخ داد، بیان کردند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله