ویرات کوهلی به رهبری چلنجر سلطنتی بنگلور در IPL 2023 ادامه خواهد داد؟ سوپراستار به روز رسانی بزرگی می دهد

تصویر فایل ویرات کوهلی کاپیتان ایستاده RCB© BCCI/IPL

رویال چلنجرز بنگلور از یک عملکرد خوب زیر نظر کاپیتان ویرات کوهلی در IPL 2023 لذت برده است. RCB با بازی زیر نظر هند عالی، با کاپیتان معمولی فاف دو پلسیس که از مصدومیت پرستاری می کند، در دو بازی آخر خود مقابل پنجاب کینگز و راجستان رویالز پیروز شده است. کوهلی دوباره در روز چهارشنبه RCB را در مقابل نایت رایدر کلکته رهبری کرد. از او در مورد کاپیتانی خود در پرتاب سوال شد. کوهلی در حالی که در مورد تجربه خود صحبت می کرد، همچنین فاش کرد که du Plessis ممکن است به عنوان کاپیتان RCB در بازی بعدی خود بازگردد.

“تصمیم گرفتم ابتدا کاسه بازی کنم. بدون فکر. بازی عصرانه در چینناسوامی، ما اینجا را به خوبی تعقیب کردیم. غیرمنتظره بود اما چیزی که من به آن عادت ندارم (کاپیتانی ایستاده). فاف دوباره نقش تاثیرگذار را ایفا خواهد کرد. امیدوارم از بازی بعدی به عنوان اصلی بازگردد. به نظر یک زمین عالی است، همان زمین معمولی چیناسوامی که ما انتظار داریم.”

ویرات کوهلی، کاپیتان استند-این رویال چلنجرز بنگلور، در مورد بازی صحبت کرد و تصمیم گرفت در مسابقه لیگ برتر هند در روز چهارشنبه در ورزشگاه M Chinaswamy در بنگالورو، مقابل Kolkata Knight Riders به ​​میدان برود. IPL به سمت مرحله دوم مسابقات حرکت کرده است و RCB و KKR دومین بازی خود را مقابل یکدیگر برگزار خواهند کرد.

RCB با چهار برد و سه باخت در رتبه پنجم جدول امتیازات IPL قرار دارد در حالی که KKR با دو برد و پنج باخت در رده هشتم قرار دارد.

RCB در دو مسابقه آخر تحت کاپیتانی کاپیتان قدیمی خود ویرات کوهلی پیروز شد و فاف دو پلسیس به عنوان بازیکن تاثیرگذار در هر دو بازی بازی کرد. RCB به ترتیب پنجاب کینگز را با 24 ران و راجستان رویالز را با 7 ران شکست داد.

KKR به دنبال سومین برد خود در تورنمنت خواهد بود زیرا در چهار مسابقه گذشته شکست خورده است. KKR بازی قبلی خود را در برابر چنای سوپر کینگز انجام داده بود و آن را با اختلاف زیادی از 49 ران شکست داد.

KKR یک تغییر ایجاد کرده است، Vaibhav Arora جایگزین Kulwant Khejroliya شده است. RCB نسبت به بازی قبلی تغییری در تیم خود ایجاد نکرده است.

با ورودی های ANI

موضوعات ذکر شده در این مقاله