ویرات کوهلی، آنوشکا شارما “در دهلی” پیش از بازی IPL 2023 هستند. عکس را ببینید

ویرات کوهلی، آنوشکا شارما آره

ویرات کوهلی (L) و آنوشکا شارما© توییتر

ویرات کوهلی و آنوشکا شارما تصویری از روز خود را در دهلی نو قبل از بازی رویال چلنجرز بنگلور مقابل دهلی کپیتالز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 به اشتراک گذاشتند. کوهلی اخیراً به دنبال یک دعوای داخل زمین در چشم طوفان قرار گرفته است. با مربی لاکنو سوپر جاینتز، گوتام گامبیر پس از پیروزی تیمش. این یک بازگشت به خانه برای کوهلی بود، زیرا او قبل از مسابقه در دهلی وقت داشت و تصویری را با آنوشکا به اشتراک گذاشت – “بیرون و دور در دهلی @AnushkaSharma”.

رویارویی چلنجرز بنگلور و لاکنو سوپر جاینتز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 یک رویارویی پر درام بود و ویرات کوهلی و گوتام گامبیر پس از بازی با یکدیگر درگیر شدند که باعث تحریم هیئت کنترل شد. برای کریکت در هند (BCCI).

کوهلی در تمام طول بازی مردی پرمشغله بود و تقریباً هر بازیکن LSG را با شور و اشتیاق اخراج کرد. او حتی در چند درگیری با نوین الحق و آمیت میشرا بازیکنان لاکنو درگیر شد. پس از پایان بازی، کهلی با شور و اشتیاق قهرمانی این تیم را جشن گرفت.

در ویدئویی که RCB در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته است، کوهلی در حالی که پیروزی حماسی را در یک تریلر کم امتیاز در برابر مردان KL Rahul جشن می‌گیرد، پر از هیجان به نظر می‌رسد.

“این یک برد شیرین است پسران، برد شیرین، بیایید برویم!”، این ویدیو با یک کهلی پمپاژ شده شروع می شود که این کلمه را اینگونه انجام می دهیم. چند ثانیه بعد از این ویدیو، صداپیشگی RCB شنیده شد که می گفت: “اگر می توانید آن را بدهید، باید آن را بگیرید. در غیر این صورت، آن را ندهید.”

در ادامه این ویدئو، کاپیتان سابق RCB گفت: “این یک برد واقعا مهم در جاده بود. این یک برد بسیار شیرین است به دلایل زیادی، مهمتر از همه به خاطر نوع شخصیتی است که ما در دفاع از این مجموع نشان دادیم. من فکر می کنم همه این باور را داشتند. که ما می‌توانیم این کار را انجام دهیم و در نهایت به تیم برنده رسیدیم که واقعاً عالی است.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله