ویرات کهلی مجروح شد؟ مربی RCB به روز رسانی “Knee Niggle” را در Star Batter ارائه می دهد

سرمربی تیم سانجی بنگر گفت که ویرات کوهلی در آخرین بازی لیگ رویال چلنجرز بنگلور مقابل گجرات تایتانز در زانوی راست خود دچار گزگز شد. RCB پس از شکست دادن شش ویکت به گجرات تایتانز در بازی روز یکشنبه خود از IPL حذف شد. پس از برخورد صدها نفر از طرفداران پر شور، کوهلی برای اخراج ویجی شانکار، یک ضربه درخشان انجام داد، اما در این روند زانویش آسیب دید.

با این حال، خمیر طلسم هند پس از گرفتن لنگان لنگان دیده شد و زانویش آسیب دید. یک فیزیو او را معاینه کرد و کهلی متعاقباً از زمین خارج شد. او پنج اور آخر بازی را از حفر شده تماشا کرد.

بنگر در نشست خبری پس از بازی گفت: “بله، او کمی در زانویش گزگز داشت. اما فکر نمی‌کنم چیز جدی باشد.”

کوهلی در فرم عالی بوده و در دو بازی اخیر مقابل سان رایزرز حیدرآباد و گجرات تایتانز صدها گل متوالی به ثمر رسانده است.

“او در فاصله 4 روزه دو صد گل متوالی به ثمر رسانده است. او کسی است که نه تنها می خواهد با خفاش کمک کند، بلکه حتی زمانی که در زمین بازی می کند. او دویدن زیادی انجام داد. 40 اور در چند روز قبل و امروز 35 اور در زمین بود.

بنگر افزود: “او تمام تلاشش را می کرد. بنابراین در یک مقطع زمانی برایم آزاردهنده خواهد بود، اما فکر نمی کنم چیز جدی باشد.”

کوهلی یکی از هفت بازیکن هندی است که روز سه‌شنبه به انگلیس می‌رود تا آماده‌سازی برای فینال آزمون قهرمانی جهان در برابر استرالیا شود که از 7 ژوئن آغاز می‌شود.

چتشوار پوجارا، متخصص تست، که در انگلستان کریکت کانتی بازی می کند، نیز با تیم در آنجا پیوند خواهد خورد.

کار من کاسه اورهای تنگ است: رشید

در شرایطی که شرایط به طور فزاینده‌ای با خمیر سازگار می‌شوند، رشید خان، ستاره تایتان‌های گجرات، هر توپ نقطه‌ای را در قالب T20 به عنوان یک ویکت می‌شمرد.

ساق اسپینر افغان پس از پایان مرحله لیگ IPL با 24 اسکالپ از 56 اوور با نرخ اقتصادی 7.82 در فهرست ویکت گیران پیشرو در رتبه دوم قرار دارد.

رشید گفت: “در IPL و T20، هر توپ نقطه ای مانند یک ویکت است. من آن را به عنوان ویکت برای خودم حساب می کنم زیرا مرزها کوتاه تر هستند و ضربه ها به دنبال هر توپ می روند.”

“این IPL با “Impact Player” شما مزیت آن یک خمیر بیشتر را دارید. بنابراین هنگام بولینگ در اورهای میانی، من همیشه یک چیز در ذهن دارم: “به هر تعداد که می توانید توپ های بولینگ و ارسال های خوب را حفظ کنید”. ” این بازیکن 24 ساله که از سال 2017 در IPL بازی می کند، با نرخ اقتصاد حرفه ای 6.57 همیشه در میان اقتصادی ترین توپ گیران لیگ بوده است.

من تمام تلاشم را می‌کنم که تا حد ممکن سفت بمانم که واقعاً به توپ‌زن در انتهای دیگر کمک می‌کند تا ویکت‌ها را به دست آورد.» نایب کاپیتان GT در تمجید از هم تیمی خود، Shubman Gill، که دو قرن با یورتمه سواری در مسابقات Qualifier 1 مقابل Chennai Super Kings گلزنی کرد، بسیار پر زرق و برق بود.

شوبمن کسی است که سخت کار کرده است و او اعتقاد دارد که من می توانم آن 50 تا 60 را به صدها تبدیل کنم. او بازیکن بسیار ثابتی برای ما بوده است.”

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله