واکنش Virat Kohli همه چیز را به عنوان GT Knock RCB از مسابقه پلی آف IPL 2023 می گوید. تماشا کردن

این یک داستان دو قرن بود که ویرا کوهلی و شوبمن گیل در آخرین بازی لیگ برتر هند (IPL) بین رویال چلنجرز بنگلور و گجرات تایتانز به امتیازات سه رقمی برای تیم های مربوطه خود دست یافتند. علیرغم اینکه GT جایگاه خود را در پلی آف تضمین کرده بود، به حق امتیاز بنگالورو که باید برای ادامه مسابقات برنده مسابقه بود، رحم نکرد. کوهلی فکر می‌کرد که با رکورد قرن هفتم در لیگ T20 به اندازه کافی کار کرده است، اما دومین تن پیاپی گیل، GT را به پیروزی 6 ویکت رساند. پس از شکست RCB، Virat Kohli به طور قابل درک ناامید بود و واکنش او همه چیز را در مورد آنچه که او احساس می کرد گفت.

پس از اینکه کوهلی یک توپ 61 توپ 101 را در رویال چلنجرز بنگلور 197 برای پنج به ثمر رساند، بهترین تلاش آن روز به نظر می رسید اما گیل که تا 10 سال آینده مشعل دار ضربات هندی خواهد بود، نشان داد که از بهترین ها بهتر است. .

کاری که کوهلی به خوبی انجام داد، گیل بهتر انجام داد زیرا 104 توپ شکست ناپذیر او در 52 توپ باعث شد تا تیتان ها به راحتی هدف را تعقیب کنند. مانند کاپیتان سابق هند کوهلی، این دومین صد متوالی گیل بود. در اینجا نحوه واکنش کوهلی پس از سقوط RCB از مسابقات آمده است:

بنابراین تایتانز رقابت‌های لیگ را با 20 امتیاز به پایان رساند در حالی که CSK با 17 امتیاز بالاتر از لاکنو سوپر جاینتز به دلیل نرخ خالص بهتر در جایگاه دوم قرار گرفت. سرخپوستان بمبئی پس از پیروزی 8 ویکتی خود مقابل SRH، با 16 امتیاز به جمع چهار تیم پایانی بازگشتند.

در حالی که 34 اور مورد نیاز بود، ضربه کوتاه دست گیل با نیم ضربه، نیمه کشیدن محمد سراج ضربه قاتل بود، و سپس شش ضربه دیگر به او زد تا مسابقه را بکشد در حالی که کوهلی در کمال ناباوری سرش را کوبید.

RCB سرنوشت خود را در دستان خود داشت، اما اجرای ضعیف در حالی که از یک کل سالم دفاع می کرد، شکست آنها شد.

گیل در بازی لمسی خود در برابر پیسرها با آن کسری از ثانیه اضافی برای نواختن ضربات خود فوق العاده بود، در حالی که حرکت شاهانه با پا در مقابل هیمانشو شارما که می چرخد ​​پا برای یک خبره لذت بخش بود.

تلنگر پیک آپ در پشت مربع از آف بریک مایکل بریسول به راحتی ضربه شب بود، که با ضربه ای طولانی به دنبال هیولا همراه شد.

گیل یک متحد توانا در ویجی شانکار (53 توپ از 35 توپ) داشت. این دو نفر 123 دوش برای ویکت دوم اضافه کردند زیرا گجرات تایتانز حتی برای یک لحظه هم از شدت آن کاسته نشد.

تفاوت بین ضربه برنده بازی گیل و تلاش کوهلی، حمایت در انتهای دیگر بود. در حالی که کوهلی برای انجام تمام کارهای سنگین باقی مانده بود، گیل در انتهای دیگر پشتیبانی پیدا کرد.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله