“هیچ کس در تیم به او همدردی نکرد”: راهول تواتیا در یاش دیال در حال ضربه زدن به مدت 5 شش نفر

راهول تواتیا در نشست خبری© BCCI/Sportzpics

گجرات تایتانز پس از شکست میخ کوبنده در آخرین توپ مقابل کولکته نایت رایدرز برگشت تا پیروزی هیجان انگیز دیگری را مقابل پادشاهان پنجاب در لیگ برتر هند (IPL) کسب کند. این راهول تواتیا همه کاره بود که حضور ذهن خود را نشان داد تا توپ را به مرز پای خوب بفرستد، زمانی که تیم برای بردن از 2 توپ به 4 دوش نیاز داشت. در کنفرانس مطبوعاتی، از تواتیا در مورد بازی قبلی مقابل نایت رایدرز سؤال شد، به خصوص در مورد نحوه برخورد تیم با پیسر یاش دیال که در فینال اوور 5 شش ضربه خورد.

تواتیا، در گفتگو با مطبوعات، توضیح داد که دیال امسال نیز مانند سال گذشته بازیکن مهمی برای تیم است. دیال پس از جدا شدن توسط رینکو سینگ، که در اور 20 5 ششک زد تا در مسابقه برای KKR پیروز شود، به طور قابل درک ناامید شد. اما، صحبت در رختکن این بود که از آنچه در یک مسابقه رخ داد و تمرکز بر تصویر کلی بود.

تواتیا که یک بار دیگر به عنوان یک قهرمان مقابل ظاهر شد، گفت: “او یکی از توپ گیران اصلی ما بود. ما فصل گذشته قهرمان شدیم و او نقش بزرگی در آن ایفا کرد. او سال گذشته نیز با توپ جدید به خوبی بازی کرد.” فرنچایز پنجاب، در کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه.

او توضیح داد: “یک مسابقه نمی تواند واقعیت کارهایی که او برای ما انجام داده را تغییر دهد. فکر می کنم هیچ کس در تیم با او همدردی نکرده است.”

اگرچه دایال در ترکیب تیم گجرات مقابل پنجاب کینگز حضور نداشت، اما تواتیا به او توصیه کرده است که سرش را بالا نگه دارد و به کار سخت ادامه دهد.

به او گفتم، یک مسابقه بد شد. اگر می‌خواهی پایین بیایی، فقط خودت می‌توانی به ته سنگ برسی، در غیر این صورت در GT هیچ‌کس احساس بدی در تو ایجاد نخواهد کرد. روز و منتظر فرصت خود باشید. این بدترین است، شما نمی توانید پایین تر از این بروید.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله