“هند ممکن است فقط با …”: بینش راوی شاستری در مورد معمای ویکت بان در فینال WTC

تصویر فایل راوی شستری© توییتر

تنها یک هفته دیگر به فینال مسابقات جهانی آزمون باقی مانده است. تیم کریکت هند به رهبری روهیت شارما چشم به یک نتیجه خوب است زیرا در دیدار قله در Oval که از 7 ژوئن آغاز می شود، با تیم استرالیا روبرو می شود. از سال 2013، هند بارها نزدیک شده است اما هر کدام موفق به کسب یک جام ICC نشده اند. زمان. فینال WTC، دومین فینال برای هند، فرصت خوبی را برای پایان دادن به این خشکسالی به تیم ارائه می دهد. چندین بازیکن برتر مانند جاسپیت بومراح و ریشابه پنت به دلیل مصدومیت در تیم حضور ندارند. علیرغم غیبت بومراح، ترکیب تیم هند بسیار قوی به نظر می رسد. با این حال، در غیاب پنت، انتخاب بین ایشان کیشان و کی اس بهارات است.

راوی شاستری برداشت خود را از “12” ایده آل برای فینال WTC به اشتراک گذاشت.

“وقتی به WTC نگاه می کنید، اگر از آخرین باری که هند در فینال حضور داشت یادم می آید، بسیار مهم است که از آن بازی چه چیزی یاد می گیرید. باید تیمی را انتخاب کنید که مناسب شرایط باشد. آخرین بار در ساوتهمپتون آب و هوا بود. راوی شاستری در استار اسپورت گفت: “روهیت شارما، شوبمن گیل، چتشوار پوجارا در شماره 3، ویرات کوهلی در 4، آجینکیا راهان در 5″، “راوی شاستری در استار اسپورت گفت: واقعاً ابری است. بنابراین من 12 خود را انتخاب خواهم کرد. 12 من بسیار واضح است.

“اکنون انتخاب باید بین KS بهارات و ایشان کیشان باشد. من این احساس را دارم که هند ممکن است با آن پیش برود… بسته به اینکه چه کسی بازی می کند… دو اسپینر در حال بازی هستند ممکن است KS Bharat باشند. اما اگر چهار نفر در حال بازی باشند. شش نفر جادجا، 7 نفر محمد شامی، 8 نفر محمد سراج، 9 نفر شاردول تاکور، 11 نفر راویچندران اشوین و 12 نفر اومش یداو خواهند بود.

فینال WTC قرار است در تاریخ 7 ژوئن در Oval آغاز شود.

موضوعات ذکر شده در این مقاله