هندی‌های بمبئی در مقابل سان رایزر حیدرآباد: تیم‌های پیش‌بینی‌شده برای هر دو طرف در IPL 2023

هندی‌های بمبئی در آخرین بازی خود در مرحله لیگ این فصل لیگ برتر هند (IPL) به مصاف سان رایزرز حیدرآباد می‌روند. با یک بازی پلی آف باقی مانده، MI به چیزی کمتر از یک برد نیاز ندارد تا فشار بر رویال چلنجرز بنگلور (RCB) رتبه چهارم را حفظ کند، که بعداً یکشنبه در خانه گجرات تایتانز به میدان خواهد رفت. با چهار برد و دو شکست، MI مطمئناً از موقعیت اصلی خود نهایت استفاده را برده است، چیزی که مردان روهیت شارما می خواهند به آن ادامه دهند زیرا آنها همچنین آخرین فرصت را دارند تا نرخ خالص دوندگی خود (NRR) را بهبود بخشند.

برخلاف راجستان رویالز که دور لیگ را با 14 امتیاز و NRR برتر 0.148 به پایان رسانده است، هندی‌های بمبئی می‌توانند یک امتیاز بهتر انجام دهند و با 16 امتیاز به پایان برسند، اما باید برنده بزرگی نیز باشند.

در حال حاضر رویال چلنجرز بنگلور در رتبه چهارم قرار دارد و می‌توان آن‌ها را در موقعیت قطبی توصیف کرد زیرا آنها NRR بهتری معادل 0.180 نسبت به MI (0.128-) و RR دارند.

علیرغم اینکه روهیت شارما گرم و سرد می دمد، ضربات MI کارهای دشوار را به راحتی انجام داده است و انتظار می رود افرادی مانند سوریاکومار یداو، تیم دیوید، کامرون گرین، ایشان کیشان و نهال وادهرا تمام اسلحه ها را علیه توپ اندازان SRH به کار گیرند.

از سوی دیگر، SRH هدف خود را پایان دادن به اوج و تکرار بیشتر کارهای خوبی است که در مقابل RCB در آخرین بازی خود انجام دادند.

قرن فوق العاده هاینریش کلاسن در این IPL برای خوشایند SRH خیلی دیر به پایان رسید، اما آنها نگاهی اجمالی به آنچه که می توانند با خفاش انجام دهند، ارائه کردند، اگرچه قهرمانان 2016 هم فاقد جهت و هم قدرت آتش بودند.

MI XI را پیش بینی کرد: روهیت شارما، ایشان کیشان، سوریاکومار یاداو، نهال وادهرا، کامرون گرین، تیم دیوید، پیوش چاولا، جیسون بهرندورف، راگاو گویال، آکاش مادوال، کومار کارتیکیا (بازیکن ایمپکت: تریستان استابز)

SRH XI را پیش بینی کرد: آیدن مارکرام، آبیشک شارما، راهول تریپاتی، هری بروک، هاینریش کلاسن، گلن فیلیپس، مایانک داگار، بوونشوار کومار، کارتیک تیاگی، مایانک مارکانده، نیتیش کومار ردی (بازیکن ضربه: تی ناتاراجان)

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله