هم تیمی سابق کاپیتان CSK در هند دلیل را توضیح می دهد: “MS Dhoni هرگز قاتل درد نمی گیرد”

این یک روز به یاد ماندنی برای همه طرفداران MS Dhoni بود زیرا چنای سوپر کینگز در روز چهارشنبه با 27 دوندگی بر پایتخت دهلی پیروز شد. CSK در حالی که در قلعه خود Chepauk بازی می کرد، در مجموع 167/8 را به نمایش گذاشت، که شامل یک عکس کوتاه از MS Dhoni بود، که 20 توپ را تنها از 9 توپ شکست. بعداً، CSK پس از اینکه ماتیشا پاتیرانا سه ویکت را اسکالپ کرد، DC را به 140/8 محدود کرد. برای Dhoni که اواخر امسال 42 ساله می شود، سن فقط یک عدد است زیرا او برای همه طرفداران نمونه بوده است. با این حال، کاپیتان سابق هند در هنگام دویدن بین ویکت ها در جریان مسابقه با دی سی در حال تقلا و تکان خوردن بود.

Sreesanth، پیسر سابق هندی، در مورد Dhoni صحبت کرد، او را به خاطر تناسب اندامش تحسین کرد و فاش کرد که کاپیتان CSK هرگز هیچ مسکنی مصرف نمی کند.

Sreesanth در Star Sports گفت: “چرا دونی از کریکت بین‌المللی بازنشسته شد؟ بسیاری از بازیکنان تا 42 سالگی بازی می‌کنند و او فقط 41 سال دارد. در کرالا، آنها می‌گویند، “اوه خدای من، دونی این کار را دوباره و دوباره انجام می‌دهد؟”

دونی هرگز داروی درد نمی‌کشد. هر وقت از او پرسیدیم که چرا این کار را می‌کند، او گفت که نمی‌خواهد نشان دهد که درد دارد. او فقط می‌خواهد جام را به چنای بیاورد.

در جریان ارائه پس از بازی، دونی همچنین در مورد ضربه زدن خود صحبت کرد و گفت: “وظیفه من این است. به آنها گفته ام این کاری است که باید انجام دهم. مجبورم نکنید زیاد بدوم. کار کرده است. این کاری است که باید انجام دهم، خوشحالم که می‌توانم مشارکت کنم.»

پست های جدید  IPL 2023: چنای سوپر کینگز MS Dhoni با شکست دادن گجرات تایتان در فینال رکورد برابر پنجمین عنوان را به دست آورد.

میزبان CSK در 27 ران مقابل دی سی پیروز شد و شانس بازدیدکنندگان برای رسیدن به پلی آف IPL در روز چهارشنبه در چنای را کاهش داد. MS Dhoni با انتخاب خفاش، 20 توپ از 9 توپ را به دست آورد تا به میزبانان Chennai Super Kings کمک کند تا 167/8 مناسبی داشته باشند. در پاسخ، باترهای DC کار سختی را دیدند و توانستند در 20 اور خود تنها 140/8 را مدیریت کنند.

Rilee Rossouw با توپ 37-35 بهترین گل دهلی را به ثمر رساند. پیش از این، CSK هرگز واقعاً به راه نیفتاد زیرا بولرهای دهلی در فواصل منظم به ضربه زدن ادامه می دادند. با این حال، Dhoni و Ravindra Jadeja (21) برخی از مرزها و حداکثرهای مورد نیاز را شکستند تا از مرز 160 ران عبور کنند. اسپینرها آکسار پاتل (2/27)، کولدیپ یاداو (1/28) و لالیت یاداو (1/34) چهار ویکت را بین خود به اشتراک گذاشتند، در حالی که میچل مارش سه اسکالپ گرفت.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله