همسر آتیا شتی در میان شایعاتی مبنی بر بازدید KL Rahul از باشگاهی با موضوع بزرگسالان در انگلستان سکوت می کند.

لیگ برتر هند (IPL) 2023 برای Lucknow Super Giants خیلی زود به نتیجه رسید و این فرنچایز در Eliminator حذف شد. با این حال، کاپیتان KL Rahul به دلیل مصدومیتی که در اواسط فصل به کمپین او پایان داد، زود از وظایفش کنار گذاشته شد. با این حال، روز شنبه، راهول متوجه شد که در رسانه های اجتماعی به شدت در مورد خودش صحبت می شود، زیرا شایعاتی مبنی بر بازدید او از یک کلوپ شبانه با موضوع بزرگسالان در بریتانیا منتشر شد. با این حال، همسر آتیا شتی با انتشار بیانیه‌ای در رسانه‌های اجتماعی از کسانی که شایعات را منتشر می‌کنند، انتقاد کرد.

“من معمولاً تصمیم می‌گیرم سکوت کنم و واکنشی نشان ندهم، اما گاهی اوقات مهم است که از خود دفاع کنی. راهول، من و دوستانمان به یک مکان معمولی رفتیم، مثل یکی. آتیه در استوری اینستاگرام خود نوشت: قبل از گزارش، صلح و عشق

culhbqu8

تعدادی از هواداران در توییتر ادعا کردند که راهول به یک باشگاه استریپ‌بازی رفته و از این رو، کریکت‌باز متولد کارناتاکا را ترول کرده است.

در بخش کریکت، KL Rahul ماه‌ها در کنار زمین است، زیرا تحت عمل جراحی ران خود به دلیل آسیب دیدگی در جریان بازی لیگ مقابل رویال چلنجرز بنگلور قرار گرفته است.

این مصدومیت نه تنها راهول را از باقیمانده فصل IPL محروم کرد، بلکه فینال مسابقات جهانی آزمون ICC برابر استرالیا را نیز که قرار است در 6 ژوئن آغاز شود، حذف کرد.

راهول خودش اعلام کرده بود که نمی تواند در فینال WTC شرکت کند. باتر در پستی در اینستاگرام نوشته بود:

“از اینکه ماه آینده با تیم هند در بیضی حضور نخواهم داشت کاملا متاسفم. هر کاری از دستم بر بیاید انجام خواهم داد تا به آبی پوشان برگردم و به کشورم کمک کنم. این همیشه تمرکز و اولویت من بوده است.”

“پس از بررسی دقیق و مشورت با تیم پزشکی، به این نتیجه رسیدیم که به زودی روی ران خود تحت عمل جراحی قرار خواهم گرفت. تمرکز من روی توانبخشی و بهبودی ام در هفته های آینده خواهد بود. انجام این تماس دشوار است، اما می دانم که این بهترین گزینه برای اطمینان از بهبودی کامل است.”

راهول امیدوار است که به زودی آمادگی کامل خود را به دست آورد، زیرا تیم هند برای یک سال چالش برانگیز آماده می شود، یعنی حضور در جام ملت های آسیا و همچنین جام جهانی ODI.

موضوعات ذکر شده در این مقاله