هشدار نوین الحق به هواداران درباره حساب جعلی که توییت کرده بود «متاسفم کهلی»

نوین الحق در عمل در IPL 2023© BCCI

نوین الحق از زمان درگیری درون زمینی او با ویرات کوهلی در لیگ برتر هند (IPL) 2023، ترول های آنلاین زیادی را دریافت کرده است. همه چیز داغ شد زیرا این دو بازیکن در جریان مسابقه بین دو بازیکن با هم اختلاف لفظی داشتند. Lucknow Super Giants و Royal Challengers Bangalore و از آن زمان، پست‌های آنلاین ناوین به‌دقت توسط طرفداران برای هرگونه ارتباط با کوهلی یا حادثه مورد بررسی قرار گرفته است. پس از شکست LSG توسط سرخپوستان بمبئی در IPL Eliminator، پستی که توسط یک حساب توییتر با نام ناوین منتشر شد، به دلیل ارتباط آن با کوهلی به سرعت در فضای مجازی منتشر شد.

یکی از کاربران توییتر به نام ‘@naveenulhaq66’ پست “متاسفم ویرات کهلی آقا”.

در حالی که توجه زیادی را به خود جلب کرد، ناوین توضیحی ارائه کرده است.

bvtv927o

پیش از این، نوین گفته بود که از این شعارها لذت می‌برد، زیرا او را تشویق می‌کند تا برای تیمش خوب عمل کند.

نوین در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: “من دوست دارم که همه در زمین نام او یا نام هر بازیکنی را فریاد بزنند. از آن لذت می برم. این به من اشتیاق می دهد که برای تیمم خوب کار کنم.”

این بازیکن 23 ساله اضافه کرد که قدردانی و انتقاد دست به دست هم می دهند و به عنوان یک فرد حرفه ای باید آن را بپذیرد.

من روی سر و صدای بیرون تمرکز نمی‌کنم. من فقط روی کریکت و روند خودم تمرکز می‌کنم. جمعیت شعار می‌دهند یا هر کسی، این چیزها روی من تأثیری ندارد. یک روز شما تمام تلاش خود را برای تیم خود انجام نمی دهید و این هواداران آن را به شما خواهند داد، اما زمانی که شما اجرا کنید نام شما را سر می دهند. این فقط بخشی از ورزش است.”

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله