“هربار نمی توان توپ دریافت کرد”: غول های لاکناو سوپر غول ها ترول Sunrisers حیدرآباد را به دنبال حادثه ناامید شده هاینریش کلاسن

هاینریش کلاسن در گفتگو با داور در IPL 2023© توییتر

بازی لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین سان‌رایزرز حیدرآباد و لاکنو سوپر جاینتز شاهد دور دیگری از جنجال‌های داخل زمین بود زیرا تصمیم بدون توپ باعث ناامیدی هانریش کلاسن شد و مشکلات ناشی از تماشاگران حتی بازی را برای مدتی متوقف کرد. در طول نوزدهمین اوور اینینگ SRH، آوش خان در مقابل عبدالصمد یک توپ پرتاب کرد اما داور داخل زمین توپ را قانونی تشخیص داد. حتی بازی های تکراری هم نشان داد که توپ بدون توپ بود اما داور سوم تصمیم گرفت به این تصمیم پایبند بماند و منجر به صحبت کلاسن با مسئولان شد.

LSG به سرعت وارد رسانه های اجتماعی شد تا با اشاره به پایان توپ آخر خود در برابر راجستان رویالز، کمی در SRH بررسی کند. RR تقریباً در خانه بود، اما یک توپ بدون توپ در تحویل نهایی مسابقه از Sandeep Sharma به عبدالصمد اجازه داد تا SRH را به پیروزی هدایت کند. LSG با اشاره ای واضح به این حادثه نوشت: “هار بر نو بال نهی میلتا (هربار توپ بدون را دریافت نخواهید کرد)”.

برت لی، بازیکن اسبق تیم استرالیا، تصمیم داور را “تکان دهنده” خواند.

میزبان Sunrisers Hyderabad در برابر لاکنو سوپر جاینتز امتیاز 182 برای شش را ثبت کرد.

با انتخاب خفاش، ضربه‌های سان‌رایزرز نتوانست شروع‌های خود را تبدیل کند.

هاینریش کلاسن، بازیکن ویکت بان، با 29 توپ 47، گل برتر تیم میزبان را به ثمر رساند.

برای لاکنو، کرونال پاندیا، اسپین‌کننده همه‌جانبه، منتخب توپ‌زنان بود که در چهار اوور خود، دو ویکت گرفت و 24 دوش را از دست داد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله