“هدیه ای از طرف من…”: به روز رسانی بزرگ MS Dhoni در مورد بازنشستگی پس از برنده شدن عنوان IPL 2023 CSK

پس از اینکه چنای سوپر کینگز پنجمین عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر هند (IPL) را با شکست دادن گجرات تایتانز با پنج ویکت (DLS) در روز سه شنبه در ورزشگاه نارندرا مودی در احمدآباد به دست آورد، MS Dhoni به روز رسانی گسترده ای در مورد بازنشستگی احتمالی خود ارائه کرد. کاپیتان CSK که با روهیت شارما به عنوان کاپیتان با بیشترین عناوین IPL برابری کرد، گفت که اعلام بازنشستگی او “آسان” خواهد بود اما او می خواهد برای 9 ماه آینده تمرین کند و سعی کند در فصل آینده به عنوان “هدیه” بازی کند. “برای طرفدارانش.

“دنبال پاسخی می گردی؟ گاهاً اگر دیدی این بهترین زمان برای من برای اعلام بازنشستگی است. اما میزان عشق و محبتی که به من نشان داده شده است، هر جا که امسال بوده ام… فکر می کنم کار آسان برای من است. گفتن این است که بگویم “خیلی از شما متشکرم”، اما کار سخت برای من این است که نه ماه سخت کار کنم و برگردم و حداقل یک فصل دیگر از IPL بازی کنم. اما خیلی به بدن بستگی دارد. 6-7 ماه برای تصمیم گیری. این بیشتر شبیه یک هدیه از طرف من خواهد بود. این برای من آسان نیست، اما روشی که آنها باخت و محبت خود را نشان دادند، این چیزی است که باید انجام دهم.” ارائه.

“چشم هایم پر از آب بود، باید مدتی در چاهک استراحت کنم. فهمیدم باید از این کار لذت ببرم. فکر می کنم آنها مرا به خاطر آنچه هستم دوست دارند، آنها دوست دارند که من اینقدر زمین گیر هستم، من تلاش نمی کنم. برای به تصویر کشیدن چیزی که من نیستم. فقط آن را ساده نگه دارید. هر تروفی خاص است، اما چیزی که در مورد IPL خاص است، هر بازی کرانچ است که باید آماده باشید.”

چنای سوپر کینگز تحت سرپرستی دونی، رکورد فوق العاده خود در IPL را با کسب پنجمین عنوان قهرمانی، با شکست دادن گجرات تایتان با پنج ویکت در یک مسابقه هیجان انگیز در قله، زینت بخشید.

Dhoni از زمانی که لیگ برتر هند در سال جاری آغاز شد و در پایان مناسب به فینال، کاپیتان با کسب پنجمین جام رکورددار به پایان رسید، مورد توجه همه بوده است.

B Sai Sudharsan 96 را در 47 توپ زد، در حالی که گجرات تایتان ها 214 را برای چهار توپ ارسال کردند، پس از اینکه از او خواسته شد ابتدا ضربه بزند.

با تعیین هدف اصلاح شده 171 در 15 اور پس از اینکه باران بازی را در شروع دور دوم فینال قطع کرد که به دلیل بارش شدید باران به روز رزرو کشیده شد، CSK وظیفه را در آخرین توپ انجام داد، در نتیجه ممکن است به نتیجه برسد. آخرین بازی Dhoni در لیگ T20 باشد.

راویندرا جادجا در دو توپ پایانی شش و چهار ضربه موهیت شارما زد تا آن را برای CSK به ارمغان بیاورد و حتی در حالی که بازیکنان زردپوش وارد زمین شدند، دونی با چشمان بسته در گودال باقی ماند.

نه جنگنده تایتان های گجرات و نه آب و هوای بد به مدت دو روز نتوانستند مردان دونی را از تساوی با رقبای سرسخت خود، هندی های بمبئی، از نظر اکثر قهرمانی های IPL بازدارند.

باید دید که آیا دونی سال آینده یک بار دیگر برای هدایت CSK بازخواهد گشت یا خیر، زیرا کل IPL و حتی فینال تماماً مربوط به Dhoni-mania بود.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله