هاردیک پاندیا آکاش آمبانی را قبل از مسابقه MI و GT در آغوش می گیرد، عکس ویروسی شد

هاردیک پاندیا آکاش آمبانی را قبل از مسابقه MI و GT در آغوش می گیرد، عکس ویروسی شد

هاردیک پاندیا آکاش آمبانی را در آغوش می گیرد© توییتر

هندی‌های بمبئی با ثبت هفتمین برد خود در این فصل در روز جمعه، شانس خود را برای صعود به پلی‌آف IPL 2023 تقویت کردند. قهرمانان پنج دوره با 27 ران موفق به شکست گجرات تایتان شدند و مجموع امتیازات خود را به 14 رساندند و در رده سوم جدول امتیازی قرار گرفتند. پس از اینکه Suryakumar Yadav 103* 49 توپ را شکست، MI در 20 اور از او خواسته شد تا در مجموع 218/5 را ثبت کند. بعدها، مدافعان قهرمانی علیرغم ضربه قهرمانانه 79*32 توپ از رشیدخان، به 191/8 محدود شدند. این یک لحظه بسیار ویژه برای هاردیک پاندیا، کاپیتان GT بود که در مقابل تیم سابق خود در IPL قرار داشت.

قبل از اقدام پر امتیاز، هاردیک در حالی که پسر نیتا آمبانی، صاحب MI، آکاش را در آغوش گرفته بود دیده شد. این عکس خیلی زود در شبکه های اجتماعی دست به دست شد و طرفداران را کاملا تحت تاثیر قرار داد.

قابل ذکر است، هاردیک بخشی جدایی ناپذیر از تیم MI از 2015-2021 بود. بعداً، او قبل از مزایده‌های بزرگ سال 2022 از تیم آزاد شد و به عنوان کاپیتان گجرات تایتانز استخدام شد.

MI دعوت شده به خفاش، امتیاز 218 برای پنج را در پشت 103 خیره کننده Suryakumar Yadav به دست آورد که تنها از 49 توپ خارج نشد.

در پاسخ، گجرات توانست امتیاز 191/8 را با گلزنی رشید خان با توپ 32 و 79 انجام دهد.

برای بمبئی، “بازیکن ضربه ای” آکاش مادوال سه ویکت گرفت در حالی که اسپینرهای پیوش چاولا و کومار کارتیکیا هر کدام دو ویکت به دام انداختند.

پیش از این، ایشان کیشان و ویشنو وینود به ترتیب با 31 و 30 امتیاز برای بمبئی قرار گرفتند. رشید منتخب گلوله‌بازان GT با ارقام 4/30 بود.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله