هاربهاجان سینگ از IPL 2023 به عنوان “مطلوب ترین بازیکن” نام برد. این Shubman Gill یا Virat Kohli نیست

تصویر فایل هندوستان هاربهاجان سینگ بزرگ© اینستاگرام

هاربهاجان سینگ، آف اسپینر سابق هند، بینش خود را در مورد آینده کریکت هند و چشم انداز خود برای ساخت تیم T20 تیم هند به اشتراک گذاشته است. هاربهاجان با انبوهی از تجربه و دانش عمیق خود از بازی، پتانسیل استعدادهای جوانی مانند شوبمن گیل، یاشاسوی جیسوال، تیلاک وارما، رینکو سینگ و غیره را برجسته کرد. توصیه های استراتژیک هاربهاجان با تاکید بر اهمیت پرورش جوانان و ایجاد یک تیم پویا، چشم اندازهای هیجان انگیزی را که برای کریکت هندی در پیش است روشن می کند.

“اگر در مورد خفاش‌بازان صحبت می‌کنیم، پس می‌توانم بگویم که شوبهمن گیل پتانسیل بالایی دارد. در کنار او، من فکر می‌کنم یاشاسوی نیز پتانسیل این را دارد که آینده هند باشد. من فکر می‌کنم یاشاسوی تاثیرگذارترین بازیکن امسال و در سال‌های اخیر است. او قطعا برای تیم هند بازی خواهد کرد. هاربهاجن سینگ در استار اسپورت گفت، بنابراین من برای آینده تیم هند یک تیم درست می کنم. آنها همه استعدادهای باورنکردنی هستند.

هاربهاجان، بازیکن سابق آف اسپین هند نیز در مورد چگونگی ساخت تیم T20 تیم هند برای آینده صحبت کرد و گفت: «اگر به فرم فعلی نگاه کنیم و اگر بخواهیم به سمت جوانان برویم، یاشاسوی بهترین گزینه است. در دسترس. وقتی سال گذشته جام جهانی T20 را در دبی از دست دادیم، گمانه زنی های زیادی وجود داشت که باید تیمی را با جوانان تشکیل دهیم. بدون اینکه نام کسی را بگویم که چه کسی باید از تیم کنار گذاشته شود، به نظر من یاشاسوی جیسوال، رینکو سینگ، شوبهمن گیل، تحت کاپیتانی هاردیک پاندیا، باید یک تیم جدید با هم وجود داشته باشد. هاردیک باید کاپیتان باشد و یاشاسوی و گیل باید در کنار روتوراج گایکواد، رینکو سینگ، تیلاک ورما و نیتیش رانا بازی را باز کنند، در این صورت این تیم پتانسیل زیادی خواهد داشت.

موضوعات ذکر شده در این مقاله