نیوکاسل یونایتد «هیجان زده» از چالش چهار نفره برتر: ادی هاو

نیوکاسل یونایتد چهار بازی دارد که در آن ها به جمع چهار بازی برتر رسیده است.© AFP

ادی هاو مطمئن است که بازیکنان نیوکاسل او از چالش کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دلسرد نخواهند شد، زیرا فصل لیگ برتر وارد مرحله نهایی خود می شود. سرخابی ها چهار بازی دارند که در آن ها جایگاه خود را در جمع چهار تیم برتر تثبیت می کنند، زیرا آنها منچستریونایتد، لیورپول، برایتون و تاتنهام در جایگاه پس از دو تیم اول منچسترسیتی و آرسنال قرار می گیرند. شکست 2-0 در خانه توسط توپچی ها در آخر هفته گذشته باعث کاهش سرعت نیوکاسل شد و امیدها را در میان گروه تعقیب کننده تلوتلوهای آخر فصل برانگیخت، اما سرمربی هاو همچنان خوشبین است.

او در آستانه سفر شنبه به لیدز که در معرض خطر سقوط قرار دارد، گفت: ما هیجان زده هستیم، این باید احساس ما باشد.

“ما مشتاقانه منتظر چالش های پیش رو هستیم، به هیچ وجه از آن دلسرد نیستیم، من احساس نمی کنم.

“در ورزش، گاهی اوقات هرچه بیشتر فکر می کنید بیشتر به خودتان آسیب می رسانید، بنابراین بازی را انجام دهید. این بازیکنان تمام زندگی خود را بازی کرده اند و بازی کرده اند زیرا از آن لذت می برند، پس بیایید همه چیز را از بین ببریم و فقط در بازی بعدی خود عملکرد خوبی داشته باشیم.”

نیوکاسل می داند که دو برد دیگر تقریباً مطمئناً جایگاهی را در رقابت های نخبگان فوتبال باشگاهی اروپا در فصل آینده تضمین می کند، که نشان دهنده ارتقاء قابل توجهی در هدف آنها با شروع فصل خواهد بود.

هاو اذعان کرد: “هدف این بود که در نبرد سقوط دیگری قرار نگیریم، سعی کنید از آن دور بمانید و سپس جنبه های زیادی از تیم بسازید و برای موفقیت و حفظ این موفقیت در درازمدت بازی کنید.

همه چیز به گلوله برفی رسیده است — حالا ما در همان جایی که نشسته ایم می نشینیم و فوق العاده خوب کار کرده ایم.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله