نگاه درمانده تیم دیوید پس از اخراج از تحویل یاش تاکور. تماشا کردن

تماشا کنید: نگاه درمانده تیم دیویدز پس از اخراج از تحویل یاش تاکور

تیم دیوید به مدت 13 سال اخراج شد© توییتر

هندی‌های بمبئی روز چهارشنبه در مسابقه Eliminator در IPL 2023 با پیروزی 81 ران مقابل لاکنو سوپر جاینتز به پیروزی رسیدند. با بازی در Chepauk، قهرمانان پنج بار در مجموع 182/8 ثبت کردند و بعد از آن که آکاش مادوال یک حرکت پنج ویکت را به دست آورد، LSG را با 101 امتیاز به دست آورد. ویکت‌ها همچنان در حال غلت خوردن بودند، زیرا مادوال، گام‌زن جوان، ستون فقرات حمله LSG را شکست، اما یکی از ویکت‌ها که مورد بحث شهر قرار گرفت مربوط به اردوگاه سرخپوستان بمبئی بود، زیرا اخراج تیم دیوید از تحویل یاش تاکور را می‌توان به عنوان یکی از بهترین‌ها نامید. مایه تاسف.

در اوور هفدهم اینینگ MI، تاکور یک توپ پرتاب کامل انجام داد که دیوید یک شوت زد اما نتوانست آن را زمان بندی کند. شلیک نادرست به هوا رفت و به سلامت در دستان دیپک هودا در لانگ اون فرود آمد. پس از اخراج، دیوید نگاهی ناامید کرد و خواستار توپ نشد. با این حال، به دلیل قد بلند او، تحویل منصفانه اعلام شد و خمیر تهاجمی مجبور شد تا 13 حرکت کند.

سرخپوستان بمبئی امتیاز 182 برای 8 را در 20 اور به ثمر رساندند و با توجه به قدرت شلیک انفجاری لاکنو به نظر می رسید که 15 امتیاز کوتاه باشد، اما ارقام باورنکردنی مادوال با 3.3-0-5-5 و چند میدان زمینی فوق العاده به رهبری کاپیتان روهیت شارما، دید که گوتام گامبیر به سمت مربی هدایت می شود. 101 ناچیز در 16.3 اور.

در آن شبی فراموش نشدنی برای فرنچایز متعلق به سانجیو گوئنکا، سه بازی رخ داد.

اگر قسمت اول شب به یک نوین الحق آتشین تعلق داشت که 4 بر 37 باعث شد همه نسبت به امتیاز نهایی MI نگران باشند، مدهوال به ایمانی که کاپیتانش به او نشان داد اطمینان داد.

MI اکنون در روز جمعه در دومین مسابقه مقدماتی در احمدآباد به مصاف گجرات تایتان می رود تا در مورد مخالفت سوپر کینگز چنای برای فینال بزرگ روز یکشنبه تصمیم گیری کند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله