نه CSK MS Dhoni. راوی شاستری این تیم را به عنوان تیم مورد علاقه برای کسب عنوان IPL 2023 انتخاب می کند

راجستان رویالز روز جمعه در ورزشگاه ساوای مانسینگ در مسابقه بعدی خود در مسابقات IPL 2023 میزبان گجرات تایتانز برتر جدول خواهد بود. هر دو تیم که در بازی های قبلی خود متحمل شکست شده اند، مشتاق بازگشت به مسیرهای پیروزی هستند. فینالیست های IPL 2022 فرم خود را به این فصل رسانده اند و به نظر می رسد که تیم امسال نیز شکست بخورد. RR – که توسط سانجو سامسون هدایت می شود – و GT هاردیک پاندیا در رقابت های پلی آف پیشتاز به نظر می رسند. این آخرین بازی قبل از اینکه IPL 2023 شاهد هفته رقابت باشد، خواهد بود.

راوی شاستری، بازیکن سابق کریکت هند از گجرات تایتانز به عنوان برگزیدگان عنوان قهرمانی در IPL 2023 به دلیل تعادلی که این تیم دارد و نحوه عملکرد آن در مجموع به عنوان یک واحد حمایت کرده است.

راوی شاستری که در کریکت لایو ستاره اسپورت صحبت می کرد، گفت: “با نگاهی به فرم فعلی و جدول رده بندی تیم، من معتقدم که گجرات جام را به دست خواهد آورد. ثبات و انعطاف در این تیم وجود دارد و 7-8 بازیکن وجود دارند که عملکرد ثابتی دارند. بازیکنان این تیم گجرات مکمل یکدیگر هستند.”

شاستری – سرمربی سابق هند – همچنین نحوه هدایت سانجو سامسون در RR را ستایش کرده است و به نظر می رسد که از نحوه مدیریت ویکت بان با ترویکای خود از R Ashwin، Yuzvendra Chahal و Adam Zampa در IPL 2023 بسیار تحت تاثیر قرار گرفته است.

راوی شاستری در گفتگو با کریکت لایو ستاره اسپورت گفت: “سانجو سامسون به عنوان یک کاپیتان به بلوغ رسیده است. او از اسپینرهای خود به خوبی استفاده می کند. فقط یک کاپیتان خوب می تواند با سه اسپینر بازی کند و از آنها هوشمندانه استفاده کند.”

اوایل روز پنج‌شنبه، کلکته نایت رایدرز سان‌رایزرز حیدرآباد را در یکی دیگر از فیلم‌های هیجان‌انگیز آخر در IPL شکست داد.

با 9 ران مورد نیاز تا پایان نهایی، ضربه‌های رده پایین‌تر سان‌رایزرز حیدرآباد به دلیل تلاش هیجان‌انگیز وارون چاکاراوارتی در بولینگ، نتوانستند آن را اصلاح کنند. اسپینر اسرارآمیز تنها 3 ران از فینال را واگذار کرد، زیرا KKR با 5 ران برنده شد تا انتقام شکست خود را در مقابل SRH در خانه بگیرد.

هاربهاجان سینگ، بازیکن سابق کریکت هند، چاکاراوارتی را به خاطر آرام نگه داشتن خود در لحظات سخت و پایبندی به برنامه بازی خود تحسین کرد.

هاربهاجان سینگ که در کریکت لایو ستاره اسپورت صحبت می کرد، گفت: “وارون چاکراوارتی در تمام طول اورهای مرگ در برابر SRH خطوط محکمی را انجام داد. او زاویه خود را تغییر داد و در فینال برای دفاع از 8 ران اعتماد به نفس خود را نشان داد. این کاپیتانی خوبی از نیتیش رانا بود. خوب برای دادن توپ به وارون.”

رینکو سینگ – که بهترین گلزن KKR در فصل جاری IPL 2023 شده است – یک بار دیگر یک ضربه حیاتی برای تیمش انجام داد. این شکست صبورانه رینکو با 46 کاهش از 35 تحویل بود که KKR را به مجموع قابل احترام رساند، زیرا بالاترین سفارش نتوانست انتظارات را برآورده کند. بازیکن کریکت UP از محمد کایف، یکی دیگر از بازیکنان سرسخت کریکت UP تمجید کرد.

محمد کایف در گفتگو با کریکت لایو ستاره اسپورت گفت: “رینکو سینگ با بازی هایش پختگی زیادی نشان داده است. حرکات پاهایش بسیار خوب است، هر بار که در وسط راه می رود با اعتماد به نفس به نظر می رسد. او می داند چگونه فرم خود را تبدیل کند. ضربه‌های خوبی می‌زند و همچنین می‌داند چه زمانی باید دنده‌ها را عوض کند. او اوایل ضربه را می‌چرخاند و بعداً شوت‌های خود را بازی می‌کند. رینکو می‌تواند ضربات بزرگ را نیز بزند و این ویژگی او را به بازیکنی خاص تبدیل می‌کند.”

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله