“نمی دانم چگونه اتفاق افتاد…”: KL Rahul پس از از دست دادن 4 ویکت در 4 توپ LSG در مقابل GT شوکه شد

این منظره ای بود که به ندرت در لیگ برتر هند (IPL) بازی کرده است. لاکنو سوپر جاینتز با تعقیب یک هدف ناچیز 136 مقابل مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز، در 14 اور به 105/1 رسیده بود. با تنها 31 بازی مورد نیاز برای شش اور بعدی و نیم قرنی KL Rahul در نقطه چین، یک برد در دسترس LSG بود. اما پس از آن آنچه رخ داد همه را شوکه کرد. بولرهای GT جریان اجرا را بررسی کردند زیرا 19 ران را واگذار کردند و در پنج اور بعدی دو ویکت گرفتند. با رفتن به اور آخر، LSG به 12 توپ از شش توپ آخر نیاز داشت. اگرچه سخت بود، اما غیرممکن نبود، به خصوص با یک ست راهول، ضربه زدن روی 66، در نقطه چین.

اما GT ایده های دیگری داشت که Mohit Sharma تلاش زیادی با توپ انجام داد. او ویکت های راهول و مارکوس استوینیس را از توپ های دوم و سوم برداشت. سپس در تحویل چهارم و پنجم، آیوش بادونی و دیپک هودا تمام شدند. و با آن، سرنوشت LSG در بازی مهر و موم شد. در نهایت تیم راهول با هفت ران شکست خورد.

راهول هیچ توضیحی در مورد شکست نداشت. “نمی دانم چگونه این اتفاق افتاد، اما این اتفاق افتاده است. من نمی توانم روی جایی که اشتباه شد انگشت بگذارم، اما ما امروز 2 امتیاز را از دست دادیم، این کریکت است. فکر می کردم با توپ فوق العاده بودیم، 135 بود. 10 دوش کمتر از حد نصاب، بولینگ استثنایی بود، ما با چوب خوب شروع کردیم، اما این اتفاقات رخ می دهد، ما باید آن را روی چانه بگیریم.”

“اما هنوز راه درازی در پیش است، 8 امتیاز از 7 بازی، امروز در سمت اشتباه نتیجه قرار داشتیم. ما در بازی خیلی جلو بودیم و من واقعاً سعی نمی‌کردم به عمق ضربه بزنم، هنوز می‌خواستم بازی خودم را انجام دهم. شوت ها، توپ زنی ها را بگیرید، اما آنها در آن دوره 2-3 به خوبی توپ زدند، توسط نور و جایانت، شاید باید چند موقعیت دیگر را با ویکت در دست می گرفتیم، آنها خوب توپ زدند، اما من فکر می کنم ما برخی از آنها را از دست دادیم. موقعیت های مرزی، فشار در 3-4 اورهای آخر به ما وارد شد، تا آن زمان خوب بازی کردیم.

موضوعات ذکر شده در این مقاله