«نرم‌افزار ویکت‌گیری پیوش چاولا شگفت‌انگیز»: هاربهاجان سینگ در MI Spinner ستایش می‌کند

پیش از دومین مسابقه مقدماتی لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین لاکنو سوپر جاینتز و هندی های بمبئی، هاربهاجان سینگ، توپ انداز سابق هندی، پیوش چاولای MI را تمجید کرد و گفت که او یک “نرم افزار ویکت گیری” شگفت انگیز دارد. در یک رویارویی دیگر با ولتاژ بالا، لاکنو سوپر غول‌ها روز چهارشنبه در Eliminator در استادیوم MA Chidambaram به مصاف هندی‌های بمبئی خواهند رفت. زمانی که دو تیم آخرین بار در IPL 2023 به مصاف هم رفتند، LSG بر قهرمان پنج دوره پیروز شد.

سرخپوستان بمبئی این بار به دنبال این هستند که به نفع خود برگردند و نتیجه را تسویه کنند.

مسیر Chepauk به طور سنتی برای کمک به اسپینرها شناخته می شود. LSG و MI دارای اسپین بولرهای با کیفیتی در رده های خود هستند و همه نگاه ها به پیوش چاولا اسپینر کهنه کار MI خواهد بود.

هاربهاجان سینگ، بازیکن سابق کریکت هند، از این ورزشکار 34 ساله تمجید کرده است.

“نرم‌افزار ویکت‌گیری پیوش چاولا شگفت‌انگیز است. این بازیکن فوق‌العاده است. او با چرخش خود پیشکسوتان هر تیمی را به دردسر انداخته است. من برای این بازیکن بسیار خوشحالم زیرا در فصل گذشته هیچ تیمی او را مفید نمی‌دانست. این فصل به همه تیم ها گفته است که هیچ جایگزینی برای تجربه وجود ندارد. هیچ مسابقه ای برای این بازیکن وجود ندارد.”

محمد کایف، بازیکن سابق کریکت هند نیز از بازیکن ساق پا از اوتار پرادش به دلیل آسیب رساندن به تیمش در این مسابقات تمجید کرد.

“چاولا نیمی از ویکت هایی را که بمبئی گرفته تا کنون گرفته است. این یک توپ انداز قهرمان است. انگار گرفتن ویکت روی اولین توپ در هر مسابقه به عادت او تبدیل شده است. چاولا ثابت کرده است که هیچ جایگزینی برای تجربه وجود ندارد. او در تحویل های خود ثبات دارد و روی همه انواع ویکت ها تاثیرگذار بوده است. تاثیر او در این فصل قوی بوده است.”

توجه تماشاگران به آقای سوریاکومار یاداو 360 درجه نیز خواهد بود – که چندین اینینگ انفجاری داشته است.

سونیل گاواسکار، بازیکن سابق کریکت هند، یاداو را به خاطر تلاش‌هایش در ضربات زدن در این فصل ستایش کرد، اما همچنین به او هشدار داد که آن تغییرات ظریف را در ضربات خود انجام دهد تا در پیست چنای که با چرخش مناسب است پیروز شود.

SKY فوق‌العاده است. به گام بزرگی که او در بازی کردن چنین شوت‌های کشاورزی برمی‌دارد نگاه کنید. با این حال، او باید بازی‌اش را در زمین‌های آهسته و چرخشی بهتر برنامه‌ریزی کند. او برای MI در بازی‌های پلی‌آف بسیار مهم خواهد بود. به یاد داشته باشید، اولین دو بازی پلی آف قرار است در مسیر کند چنای انجام شود.”

در غیاب کاپیتان معمولی KL Rahul، کرونال پاندیا، کریکت باز ارشد، عملکرد خوبی برای LSG داشته است و از شرایط و بازیکنانی که در اختیار دارد به خوبی استفاده کرده است. هاربهاجان سینگ ادعا کرد که نحوه چرخش اسپینرها توسط ارشد برادران پاندیا، LSG را در مسیرهای آهسته Chepauk نوید می دهد.

“تقدیم به Krunal Pandya برای چرخاندن خوب بولرهایش. این بالاترین کیفیت اسپین بولینگ از LSG در مقابل KKR بود. به اسپینرها برای بولینگ با شجاعت در اوورهای میانی و در شرایط سخت کلاه می‌زنیم. نشانه‌های خوبی برای آنها قبل از پلی آف Chepauk برای اسپینرها خوب است.”

یوسف پاتان، بازیکن سابق کریکت هند نیز از مربی LSG، گوتام گامبیر، به خاطر نشان دادن ایمان به نیکلاس پوران علیرغم مبارزات اولیه اش، تمجید کرد.

“Gautam Gambhir ایمان خود را به پتانسیل نیکلاس پوران نشان داد. نیکلاس پوران در نهایت به دلیل حمایت و حمایت مدیریت تیم LSG در حال اثبات توانایی خود در IPL در این مسابقات است.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله