“نبین چرا مربیان…”: انگلیس پس از جدایی با ویرات کوهلی در IPL 2023، گوتام گامبیر را به شدت اسلم می کند.

گوتام گامبیر با ویرات کوهلی درگیر شد© توییتر

مایکل وان، کاپیتان سابق تیم کریکت انگلیس، پس از دعوای او با ویرات کوهلی در زمین بازی با رویال چلنجرز بنگلور در لیگ برتر هند (IPL) 2023، به شدت از گوتام گامبیر مربی لاکنو سوپر جاینتز انتقاد کرد. گامبیر و کوهلی درگیر یک دعوا بودند جنگ لفظی پس از پایان مسابقه و هر دوی آنها باید توسط هم تیمی ها از هم جدا می شدند. بر اساس گزارش ها، درگیری از مشاجره نوین الحق و کهلی در جریان بازی آغاز شد و گمبهیر پس از پیروزی RCB در این رویارویی به آن پیوست.

وان گفت که در بازی کریکت ممکن است اختلاف در زمین رخ دهد اما مربیان نباید درگیر شوند.

من اهمیتی نمی‌دهم که بازیکنان درگیری‌های کوچک داشته باشند. این فقط بازی است. شما نمی خواهید هر روز آن را ببینید، اما من دوست ندارم که مربیان را درگیر آن ببینم. من نمی دانم چرا مربی یا بخشی از بخش مربیگری درگیر بازی است. آنچه در زمین می رود در زمین می ماند. اگر بین دو بازیکن مشاجره وجود دارد، باید آن را حل کنند. وان در نمایش پس از بازی گفت: مربیان باید در سالن یا رختکن باشند و به استراتژی‌ها نگاه کنند. Cricbuzz.

کوهلی و گامبیر به دلیل نقض قوانین رفتاری لیگ برتر هند (IPL) 2023 جریمه های سنگینی دریافت کردند.

IPL در بیانیه خود اعلام کرد: «گوتام گامبیر مربی Lucknow Super Giants به دلیل نقض قوانین رفتاری IPL در جریان بازی تاتا در لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل رویال چلنجرز بنگلور، 100 درصد از مبلغ بازی خود را جریمه کرده است. ورزشگاه کریکت بهارات راتنا شری آتال بیهاری واجپای ایکانا، لاکنو.

پست های جدید  بازیکن سابق انگلیس می گوید پیراهن "Hand Of God" ساخته دیگو مارادونا برای فروش نیست

آقای Gambhir طبق ماده 2.21 قانون رفتار IPL به جرم سطح 2 اعتراف کرد.

ویرات کوهلی، بازیکن رویال چلنجرز بنگلور، به دلیل نقض قوانین رفتاری IPL در جریان بازی لیگ برتر هند تاتا (IPL) 2023 مقابل سوپر جاینتز در ورزشگاه کریکت Bharat Ratna Shri Atal Bihari Vajpayee Ekana Ekana، 100 درصد از مبلغ بازی خود را جریمه کرد. لاکناو

آقای کهلی طبق ماده 2.21 قانون رفتار IPL به جرم سطح 2 اعتراف کرد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله