نایت رایدر کلکته یازدهم مقابل چنای سوپر کینگز، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا جانسون چارلز جایگزین رحمان الله قرباز خواهد شد؟

عکس فایل رحمان الله قرباز.© BCCI

قهرمان دو دوره کلکته نایت رایدرز در یک مسابقه لیگ برتر هند در استادیوم MA Chidambaram، چنای، روز یکشنبه با چنای سوپر کینگز که چهار بار برنده شده است، روبرو می شود. در حالی که CSK به دنبال پیروزی برای تقویت امیدهای خود برای مهر و موم شدن به پلی آف است، KKR نیز به پیروزی چشم دوخته و شانس بیرونی خود را زنده نگه خواهد داشت. KKR شانس‌های خود را بر اساس حضور اسپینرهایی که تأثیر گذاشته‌اند، تصور می‌کند. چگونه وارون چاکراوارتی و سویاش شارما کاسه ای که می چرخد ​​پا در روز یکشنبه می تواند نتیجه مسابقه را تعیین کند. سونیل نارین باتجربه در بخش عمده ای از فصل IPL بی رنگ بوده است و به دنبال جبران است.

کاپیتان Nitish Rana و Venkatesh Iyer عملکرد بهتری در ترکیب ضربه‌زنی داشته‌اند و KKR انتظار دارد که بازکننده‌ها شروعی محکم داشته باشند تا بقیه بتوانند بر روی آن کار کنند.

با این حال، گفتن آن آسان‌تر از انجام آن با متیشا پاتیرانا است که انتظار می‌رود با ترکیبی از یورک‌ها و افراد کندتر، در روند کار حرفی بزند. Jadeja می‌تواند بازیکنی باشد که ضربات حریف باید مراقب آن باشد، زیرا او به سختی به آنها زمان می‌دهد و اغلب دقیق است.

نایت رایدرها باید در روز پنج‌شنبه به دست راجستان رویالز ضربه بزنند و با روحیه مثبت به بازی یکشنبه نزدیک شوند. باخت در فردا می تواند به شانس آنها برای صعود در مسابقات لطمه بزند.

KKR ممکن است به این فکر کند که رحمان الله قرباز را کنار بگذارد و به جانسون چارلز نیمکت نشین فرصت بدهد.

پست های جدید  اوپن فرانسه: نواک جوکوویچ با گذشتن از الخاندرو داویدوویچ فوکینا به دور چهارم رسید

کلکته نایت رایدرز یازدهم مقابل چنای سوپر کینگز را پیش بینی کرد:

جیسون روی، جانسون چارلز (هفته‌انه)، ونکاتش ایر، نیتیش رانا (ج)، آندره راسل، رینکو سینگ، شاردول تاکور، سونیل نارین، هارشیت رانا، ویبهاو آرورا، وارون چاکاراوارتی

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله