نایت رایدر کلکته در مقابل رویال چلنجرز بنگلور، IPL 2023 پیش‌بینی کرد: آیا آندره راسل در KKR برش را انجام خواهد داد؟

آندره راسل در حال بازی برای KKR در IPL 2023© BCCI

کلکته نایت رایدرز به دنبال بازگشت لیگ برتر هند (IPL) 2023 خود به مسیر پیروزی هستند زیرا تیم جانبی تحت رهبری Nitish Rana در روز چهارشنبه رویال چلنجرز بنگلور در بنگالور قرار می گیرد. KKR در سه تقابل گذشته خود با بولرها که تعداد زیادی دوندگی در اورهای پایانی درز کرده بودند شکست خوردند. در آخرین مسابقه، چنای سوپر کینگز مجموعاً 236 را ارسال کرد و اگرچه نیتیش رانا و رینکو سینگ وعده‌های خود را نشان دادند، اما به خوبی از هدف فاصله گرفتند. با این حال، آخرین باری که این دو تیم به مصاف هم رفتند، KKR به طور جامع در Eden Gardens RCB را شکست داد.

انتظار می رود که N Jagadeesan جایگاه خود را در ترکیب یازدهم بازی حفظ کند، در حالی که لیتون داس و رحمان الله گورباز هر دو موفق به گلزنی نشدند. جیسون روی، که نیم قرن را در بازی مقابل CSK شکست داد، با ونکاتش ایر که در شماره 3 برای KKR قرار می گیرد، بازی را آغاز می کند.

در رده میانی، کاپیتان رانا بار دیگر نقش بزرگی در کنار رینکو سینگ و آندره راسل خواهد داشت که به دنبال کمک با توپ نیز هستند.

انتظار می رود سونیل نارین و دیوید ویز به عنوان بازیکنان همه جانبه خارجی بازی کنند در حالی که شاردول تاکور قصد دارد قهرمانی های خود را در برابر RCB تکرار کند. در بخش بولینگ، Umesh Yadav بازیکن ضربتی برای KKR خواهد بود در حالی که Varun Chakravarty قدرت شلیک بیشتری را به حمله چرخشی از قبل انباشته شده اضافه خواهد کرد.

KKR یازدهم پیش بینی کرد: N Jagadeesan (هفته هفته)، Jason Roy، Venkatesh Iyer، Nitish Rana (c)، آندره راسل، Rinku Singh، Sunil Narine، David Wiese، Shardul Thakur، Umesh Yadav، Varun Chakaravarthy.

موضوعات ذکر شده در این مقاله