نایت رایدرهای کلکته یازدهم مقابل گجرات تایتان ها، IPL 2023 را پیش بینی کردند: آیا شاردول تاکور راهش را بازخواهد کرد؟

IPL 2023: KKR در درگیری بعدی خود با GT روبرو می شود© BCCI

Kolkata Knight Riders در مسابقه بعدی خود در IPL 2023 در روز شنبه در باغ Eden در کلکته به مصاف گجرات تایتانز خواهند رفت. دو تیم قبلاً در یک درگیری تاریخی با یکدیگر روبرو شده بودند، جایی که رینکو سینگ پنج شش شش را در یک اور شکست تا به KKR کمک کند تا هدف عظیم 205 را تعقیب کند. KKR پس از شکست دادن رویال چلنجرز بنگلور با 21 ران به این درگیری خواهد آمد. شاردول تاکور، بازیکن همه جانبه آنها، که عملکرد خوبی در این فصل ارائه کرده است، مجبور شد چند مسابقه را به دلیل نادیده گرفتن از دست بدهد، اما به احتمال زیاد مقابل GT بازی خواهد کرد. این احتمال وجود دارد که او جایگزین پیسر Vaibhav Arora در Playing XI شود.

در فصلی که دو ستاره کارائیب آندره راسل و سونیل نارین هنوز اخراج نشده اند، تیم کم سابقه KKR بدون کاپیتان همیشگی خود شریاس آییر ممکن است فقط یک برگ برنده در جیسون روی پیدا کرده باشد.

این مرد انگلیسی با یک نیم قرن آتشین سرعت را برای بازیکنانی مانند Nitish Rana، Rinku Singh و David Wiese تنظیم کرد تا از آنها استفاده کنند و مجموع پیروزی 201 را در برابر رویال چلنجرز بنگلور ثبت کنند.

روی که تنها در ششمین مسابقه فصل خود حضور داشت، امتیازات 43، 61 و 56 را در سه مسابقه به دست آورد و ضربات KKR بار دیگر حول او خواهد بود.

این برد KKR را به هفتم جدول رده بندی 10 تیمی رساند، اما آنها هنوز راه زیادی برای صعود به پلی آف دارند.

پست های جدید  IOA مقامات فدراسیون کشتی هند را از انجام کارهای اداری منع کرد

وارون چاکراوارتی و سویاش شارما، لگ‌اسپینر تازه‌کار، که ترکیبی برنده را در برابر RCB تشکیل دادند، در پنج مسابقه با نارین کهنه‌کار در حال سهیم شدن بوده‌اند.

XI پیش بینی شده KKR در برابر GT:N Jagadeesan (هفته هفته)، Jason Roy، Venkatesh Iyer، Nitish Rana (c)، Rinku Singh، آندره راسل، Sunil Narine، David Wiese، Shardul Thakur، Umesh Yadav، Varun Chakaravarthy

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله