“نام فقط ناپدید می شود…”: آنیل کومبل درباره اشتباه بزرگ هند در جام جهانی 2019

آنیل کومبل معتقد است آمباتی رایودو باید برای جام جهانی 2019 ODI در تیم حضور می داشت.© AFP

آمباتی رایودو کهنه سرباز اوایل این هفته پس از فینال بین چنای سوپر کینگز و گجرات تایتانز در احمدآباد با لیگ برتر هند (IPL) خداحافظی کرد. رایودو که اعلام کرده بود IPL 2023 آخرین فصل او به عنوان بازیکن خواهد بود، پایانی افسانه‌ای در دوران حرفه‌ای خود داشت زیرا CSK GT را شکست داد و عنوان پنجمی را به دست آورد. رایودو در 204 بازی خود در لیگ، 4348 دوش به ثمر رساند و شش بار قهرمان لیگ شد که مشترکاً بالاترین رکوردی است که او در کنار روهیت شارما کاپیتان هندی های بمبئی دارد.

آنیل کومبل، کاپیتان سابق هند معتقد است که رایودو باید برای جام جهانی 2019 ODI در انگلیس در ترکیب تیم می بود. کومبل همچنین اعتراف کرد که انتخاب کننده با انتخاب نکردن رایودو در ترکیب، اشتباه بزرگی مرتکب شده است.

کومبل: “رایودو باید در جام جهانی 2019 بازی می کرد. اوه بله، هیچ شکی در این نیست. این اشتباه بزرگی بود. شما او را برای این نقش برای مدت طولانی آماده کردید و نامش از تیم ناپدید شد. با این وجود این تعجب آور بود.” بعد از فینال در جیو سینما گفت.

رایودو که بهترین گلزن هند در جام ملت های آسیا در سال 2018 بود، برای جام جهانی 2019 ODI از تیم خارج شد.

پس از نادیده گرفته شدن توسط منتخب، رایودو بازنشستگی خود را از کریکت بین المللی اعلام کرد. با این حال، او یک چرخش سریع انجام داد و از دوران بازنشستگی خود بازگشت.

با این حال، قبل از فینال IPL 2023، رایودو گفت که بازی بین CSK و GT آخرین بازی او در این تورنمنت خواهد بود و افزود که این بار دور برگشتی وجود نخواهد داشت.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله