«می‌توان با استفاده از… امتیازات براونی زیادی دریافت کرد»: توصیه «هوشمند» راوی شاستری پس از ویرات کوهلی، دست دادن سوراو گانگولی ویروسی شد

IPL 2023 از نزدیک دنبال می شود – نه تنها مسابقات، بلکه همچنین اتفاقاتی که بعد از مسابقات می افتد. برای مثال، حادثه ای که شامل ویرات کوهلی، گوتام گمبیر، نوین الحق است. مشاجره کوهلی ستاره رویال چلنجرز بنگلور با گامبیر، مربی سوپر غول‌های لاکنو و ناوین بازیکن، تبلیغات گسترده‌ای پیدا کرد. سپس، پس از بازی اول دهلی کپیتالز مقابل RCB، کوهلی از دست دادن دست دادن با مدیر کریکت گانگولی DC، انواع حدس و گمان ها را برانگیخت. پس از آن باز هم دست دادن این دو پس از بازی برگشت دو تیم نیز خبرساز شد.

از راوی شاستری، سرمربی سابق هند نیز درباره توجهی که دوربین به کریکت‌بازان حتی پس از پایان بازی می‌کند، همین سوال پرسیده شد. شستری پاسخ بسیار روشنگرانه ای داد.

“بعد از توالی اتفاقات هفته گذشته، کسی مثل کوهلی، کسی مثل دونی… دونی می‌داند، او یک حرفه‌ای است، که یک دوربین روی شما قرار دارد و این به این دلیل است که شما بچه‌ها پس از کارهایی که شما بچه‌ها به آن کمک کردید، شایسته آن هستید. بازی. یک دوربین روی شما خواهد بود، مثل اینکه ساچین تندولکار هر بار که بازی را انجام می‌دهد، به یاد داشته باشید وقتی بازی تمام شد، در طول بازی می‌دانید که همیشه آنجاست، دوربین همیشه روی شماست تا زمانی که بازی تمام شود. وارد آن اتاق رختکن می‌شوید که دوربین نمی‌تواند وارد آن شود. باید مراقب کاری باشید که انجام می‌دهید، در واقع مثل این است که شما را از پا در می‌آورند. اگر چنین چیزی را در ذهن خود دارید، درست مثل بولینگ، ضربه زدن، اگر یک چیز دارید. شاستری در ESPNCricinfo گفت: در ذهنیت خود … دوربین، و وقتی بازی تمام شد، خوب خواهید شد.

پست های جدید  پاکستان اولین سری ODI را در 12 سال گذشته بر نیوزیلند برد

شاستری در همان مصاحبه درباره نرخ ضربات کولی در IPL 2023 نیز صحبت کرد. “وقتی سرعت گرفتید، تغییر نکنید، نگران دیگران نباشید. این پیام من به ویرات خواهد بود. بگذارید کار خود را انجام دهند. در یک بازی T20، شما نیازی به تعداد زیادی از batsmen ندارید. اگر شما داغ هستید این کار را ادامه دهید. مثال اصلی آن فیل سالت بود. شما نحوه ضربه زدن او را دیدید. یک بار که او وارد شیار شد، او را رها نکرد. ” او گفت.

“این فشار را از روی سایر بات‌زن‌ها برداشت. با این حال، حتی آنها هم چکش می‌زدند که آیا مارش باشد یا روسو. بنابراین این چیزی است که از دیدگاه ویرات وجود دارد. اگر او شروع به کار کرد، سرعت خود را تغییر ندهید، سعی کنید و بالا،”

موضوعات ذکر شده در این مقاله