«می‌توانست به زندان برود»: دیوید وارنر در مورد گرفتار شدن بی‌گمان با شوخی بزرگ استرالیا

دیوید وارنر فاش کرد که ریکی پونتینگ با شوخی خودش به او درسی داده است.© AFP

دیوید وارنر بازیکن استرالیایی فاش کرد که چگونه ریکی پونتینگ پس از شوخی با او درسی به او آموخت. وارنر که اولین بازی خود در استرالیا را تحت کاپیتانی پونتینگ انجام داده است، داستانی ناشنیده از اولین تور خارجی خود در سال 2010 فاش کرده است. نکته قابل توجه اینکه وارنر در فصل جاری لیگ برتر هند (IPL)، با پونتینگ به عنوان سرمربی تیم پایتخت دهلی را رهبری کرد. از حق رای دادن. وارنر به یاد می آورد که یک بار “ویژمیت” را روی سوراخ کلید اتاق هتل پونتینگ گذاشته است.

“در طول اولین سریال خارج از خانه ام، که در آفریقای جنوبی در سال 2010 بود، اتاق ریکی پونتینگ در کنار من بود. فکر می کردم این کار هوشمندانه ای است که روی دستگیره در خانه اش واسلین بگذارم. روی سوراخ کلیدش نیز گیاه گیاهی گذاشتم. داشتم از داخل اتاقم نگاه می کردم. وارنر به گائوراو کاپور در گفت و گو با گاوراو کاپور گفت که او باید از پذیرش کمک بگیرد. جدیدترین قسمت “صبحانه با قهرمانان”.

با این حال، وارنر همچنین فاش کرد که این آخرین شوخی بود که او با پونتینگ انجام داد و او با شوخی خودش به او درسی داد.

“سه هفته بعد، به خانه رفتم و کیت کریکت خود را باز نکردم. رفتم تا کفش های کریکت خود را بیرون بیاورم و ماهی سالمون و تخم مرغ وجود داشت. من مثل آنچه اینجا می گذرد. ​​چه کسی این کار را با من انجام می دهد. از گمرک استرالیا رفتم. می‌توانستم به خاطر عدم اعلام این چیزها به زندان بروم. فهمیدم پانتر است. من مثل یک سگ مریض بودم. پونتینگ به من گفت “می‌خواهی با من شوخی کنی؟ من آخرین خنده را خواهم داشت. این آخرین باری بود که با ریکی پونتینگ شوخی کردم. من درسی را یاد گرفتم.”

دی سی پس از خروج از رقابت در مرحله لیگ نتوانست به پلی آف IPL 2023 راه یابد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله