“من دوست دارم چگونه او…”: بزرگ استرالیا ضربه زدن خارق العاده شوبمن گیل را در IPL 2023 تشریح می کند.

تصویر فایل خمیر ستاره GT Shubman Gill© BCCI/IPL

ویرات کوهلی یکشنبه شب در دومین قرن پیاپی خود در IPL 2023 مقابل گجرات تایتانز در ورزشگاه چیناسوامی یک رشته رکورد به دست آورد، اما رویال چلنجرز بنگلور (RCB) نتوانست به پلی آف این مسابقات راه پیدا کند. شوبمن گیل، بازکننده تایتانز، به تیمش کمک کرد تا با پنج توپ خالی، یک پیروزی درخشان با شش ویکت به دست آورد و هواداران میزبان را شگفت‌زده کرد. گیل نه تنها شوت به شوت کوهلی را تطبیق داد، بلکه در نهایت با نرخ ضربه بهتری نیز به پایان رسید که برای تعقیب تقریباً عالی تیمش بسیار مهم بود. ویجی شانکار ماهرانه از او حمایت می کرد که به عنوان بازیکن ضربه ای وارد زمین شد و 53 توپ از 35 توپ زد. اینینگ های او با هفت مرز و یک زن و شوهر شش تایی بسته شده بود.

باخت RCB به این معنی بود که هندی‌های بمبئی (MI) که در اوایل روز سانرایزرز حیدرآباد را در ورزشگاه Wankhede بمبئی شکست داده بودند، به دلیل قرار گرفتن در رده چهارم جدول با 16 امتیاز به مرحله پلی آف رفتند. از سوی دیگر، RCB با 14 امتیاز کمتر از راجستان رویالز در رده ششم مسابقات قرار گرفت.

تایتان ها که با 20 امتیاز در صدر جدول قرار گرفتند، اکنون در بازی Qualfier 1 در روز سه شنبه با چنای سوپر کینگز بازی خواهند کرد، در حالی که MI یک روز بعد با Lucknow Super Giants در Eliminator بازی خواهد کرد.

برت لی، بازیکن سابق استرالیایی، گیل را تحسین کرد و در JioCinema گفت: “او هشت شش را زد. من عاشق این هستم که چگونه روی پاهایش حرکت می کند. او قدرت پیدا می کند. که می تواند انجام دهد و به آن دسترسی داشته باشد زیرا مچ های قوی دارد و زیبا است. زمان سنجی.”

گیل و شانکار یک قرن ایستادند و لی گفت: “123 توپ از 71 توپ، این شراکتی بود که کمر کاسه‌بازان RCB را شکست. بله، توپ خیس بود، شرایط واقعاً به نفع بولرها نبود، اما شما موفق شدید. هر دو به زیبایی ضربه زدند.”

آنیل کومبل، سردار سابق آزمون هند، در مورد تون کوهلی صحبت کرد: “شما می‌توانید این اشتیاق و گرسنگی را ببینید. امروز یک دوره مهم برای RCB بود، هیچ بت‌من دیگری امروز خوب پیش نمی‌رفت. فاف دو پلسیس بازیکن بسیار خوبی است اما بعد از آن او به سرعت بیرون آمد، فشار روی ویرات کهلی بود، اما با این فشار و مسئولیت او یک قرن بزرگ به ثمر رساند.»

موضوعات ذکر شده در این مقاله