“من با خودم خوشحال نمی شوم”: حکم غافلگیر کننده ویرندر سهواگ در مورد شوبمن گیل در IPL 2023

ویرندر سهواگ، بازکننده سابق تیم کریکت هند معتقد است که شوبمن گیل نباید از فرم فعلی خود در لیگ برتر هند (IPL) 2023 راضی باشد و بازکننده گجرات تایتانز باید برای بهبود تعداد خود تلاش کند. گیل در حال حاضر 469 دوش از 11 مسابقه در مسابقات امسال را پس از مدیریت 483 دوش در IPL 2022 انجام داده است. با این حال، سهوگ نسبت به هر گونه رضایتی که با این نوع شکل همراه باشد هشدار داد و گفت که قصد گیل باید این باشد که فصل را با 600 بازی به پایان برساند. 700 دوش

“باید بهتر بود. 375 او در 10 مسابقه باید حدود 550 تا پایان فصل باشد. او در همه فرمت ها با هند بازی کرده است، دوهای بزرگی به ثمر رسانده است و باید از فرم خود بهتر استفاده کند. وقتی او فصل را تمام کند، ممکن است 600-700 دوش داشته باشد.

«اگر من جای شوبمن گیل بودم، از خودم راضی نبودم. من در فرم خوبی بودم و 375 دوش به ثمر رساندم. اما پیشرفت زیادی وجود ندارد. اعداد ممکن است اندکی بهبود یافته باشد، اما کاملاً حاشیه ای است. او هنگام بازی کردن ضرباتش خوب به نظر می رسد، با نیت مثبت بیرون می آید. اما به طور کلی، اعداد واقعاً تغییر چندانی نکرده اند. امیدوارم در چهار بازی اخیرش، او واقعاً کلاسی را که برای تیم هند به نمایش گذاشته است، نشان دهد. سهواق افزود: من یک قرن از او می خواهم.

گیل 94 شکست‌ناپذیر را شکست و ویدیمن ساها 81 بی‌رحمانه را در حالی که گجرات تایتان‌ها 227 را برای دو نفر جمع‌آوری کردند – چهارمین بالاترین مجموع در این فصل – در برابر لاکنو سوپر جاینتز.

ساها و گیل با چکش و انبر از کلمه go توانستند 142 دوش برای اولین ویکت تنها در 12.1 اور اضافه کنند و رکورد امتیاز بالاترین مشارکت برای هر ویکت را به ثبت رساندند، زیرا LSG با وجود اعزام هشت بولر به حمله، مهلتی نداشت.

همچنین دومین جایگاه برتر برای هر تیمی برای هر ویکت در این IPL بود، و برای گجرات تایتانز، مجموع آنها بالاترین جایگاه آنها در IPL از زمان اولین حضورشان در فصل گذشته بود.

ساها در مجموع چهار شش و 10 چهار توپ زد و 81 توپ از 43 توپ را به دست آورد، در حالی که گیل با کمی تاخیر توپ را باز کرد اما نزدیک به آنچه که یک قرن IPL باشکوه بود به پایان رساند و در ضربه 51 توپی خود هفت شش و دو چهار ضربه زد.

گجرات تایتان ها همچنین رکورد کلی خود را در بیشتر دویدن در پاورپلی بهبود بخشیدند.

جفت ساها-گیل پس از زدن 65 ران در مقابل چنای سوپر کینگز در فصل آغازین، جفت ساها-گیل بالستیک شدند و 78 ران در شش اور اول اضافه کردند و 13 ران در هر اوور به ثمر رساندند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله