ملاقات شایان ستایش نیتیش رعنا با مادر پس از پیروزی KKR در مقابل PBKS در IPL 2023. تماشا کنید

تماشا کنید: ملاقات دوست داشتنی نیتیش راناس با مادر پس از پیروزی KKRs در مقابل PBKS در IPL 2023

نیتیش رانا، کاپیتان KKR، مادرش را بعد از پیروزی تیم مقابل KKR در روز دوشنبه در آغوش می‌گیرد.© توییتر

رینکو سینگ فصل درخشان دیگری را به عنوان یک “تمام کننده” با مرز آخرین توپ به افسانه خود اضافه کرد زیرا نایت سواران کلکته در روز دوشنبه پنجاب کینگز را با پنج ویکت شکست دادند تا امیدهای خود را در پلی آف IPL زنده نگه دارند. این یک نمایش کامل «RRR» توسط KKR در باغ‌های ادن بود، در حالی که کاپیتان نیتیش رانا نیم قرن طول کشید و آندره راسل عضله‌سازی را به تعقیب 180 نفر اضافه کرد و رینکو را قادر ساخت تا بازی را با توپ 10-21 به پایان برساند. پیش از این، وارون چاکراوارتی یک بار دیگر به طرز درخشانی بخش بولینگ آنها را رهبری کرد تا امتیاز 3 را برای 26 به دست آورد، زیرا KKR یک نمایش بولینگ مرتب برگزار کرد تا PBKS را به کمتر از سطح 179 برای هفت نفر پس از اینکه بازدیدکنندگان تصمیم گرفتند روی ویکت آهسته ضربه بزنند.

پس از پیروزی آنها بر PBKS، KKR ویدیویی دلگرم کننده را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت که در آن رعنا در حال بغل کردن مادرش دیده می شود. “بهترین راه برای پایان دادن به شب – Maa ka pyaar!” کپشن عکس بود

ویدیوی دوست داشتنی را اینجا ببینید:

شایان ذکر است که نیتیش، کاپیتان KKR، پس از اینکه تیمش در جریان بازی مقابل PBKS نرخ اضافه آهسته ای داشت، 12 میلیون روپیه جریمه شده است. لیگ در بیانیه ای اعلام کرد، از آنجایی که این اولین تخلف تیمش در فصل تحت آیین نامه رفتار IPL در رابطه با حداقل تخلفات بیش از حد بود، رانا 12 میلیون روپیه جریمه شد.

دوشنبه شب، رینکو سینگ به شهرت خود به عنوان یک تمام کننده خبره با مرز توپ آخر اضافه کرد زیرا KKR PBKS را با پنج ویکت شکست داد تا امیدهای خود را در پلی آف IPL زنده نگه دارد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله