“مشت ساختگی” ویرات کوهلی علیه سام کورن پس از بدون توپ، لحظه ای خنده دار در طول مسابقه PBKS در مقابل RCB ایجاد کرد. تماشا کردن

تماشا کنید: پانچ جعلی ویرات کوهلیس علیه سام کورن پس از بدون توپ، لحظات خنده‌داری را در طول مسابقه PBKS و RCB ایجاد کرد.

ویرات کوهلی به شوخی در حین بازی PBKS vs RCB پس از یک پرتو به سمت سام کوران اشاره می کند.© توییتر

بیست و هفتمین مسابقه لیگ برتر هند در سال 2023 با قهرمانی سام کوران، کاپیتان تیم پنجاب کینگز آغاز شد و در روز پنج‌شنبه مقابل رویال چلنجرز بنگلور، اولین کاسه بازی را انتخاب کرد. دوتایی Virat Kohli و Faf du Plessis با دوخت یک پایه بازکننده محکم شروعی عالی به کناره ها ارائه کردند. آنها 130 دوش برای اولین ویکت در 15 اور اضافه کردند. در اولین توپ اور شانزدهم، سام کوران با بولینگ به دو پلسیس برخورد کرد. در حالی که توپ گیر به سرعت برای اشتباه خود عذرخواهی کرد، کهلی به شوخی وانمود کرد که او را مشت می کند.

ویدیو را اینجا ببینید:

توپ بدون قد کمر نمی توانست برای کوران گران تمام شود زیرا او به طرز هوشمندانه ای سرعت خود را در زایمان بعدی که یک ضربه آزاد بود مخلوط کرد. دو پلسیس فقط می‌توانست برای یک بار توپ را به سمت پای مربعی عقب حرکت دهد. با وجود بولینگ بدون توپ در آن، کورن تنها 7 ران در اوور دریافت کرد.

در صحبت کردن در مورد بازی، کاپیتان ایستاده کوهلی و دو پلسیس نیم قرن درگیر شدند و در یک شراکت افتتاحیه 137 ران شرکت کردند زیرا RCB در مسابقه IPL خود در برابر PBKS امتیاز 174 برای چهار را به ثمر رساند.

کوهلی در حالی که دو پلسیس به‌عنوان بازیکن ضربه‌ای وارد بازی شد، تیم را هدایت می‌کرد، یک توپ 47 توپ 59 گل میخ را با پنج چهار و شش ضربه زد، در حالی که دو پلسیس 84 توپ از 56 ارسال، با پنج چهار و تعداد مساوی شش ضربه کرد.

پست های جدید  هری کین از تاتنهام از ویرات کوهلی درخواست می کند تا در تیم IPL قرار بگیرد. RCB رزرو جرسی شماره 10

هارپریت برار با ارقام 2/31 در سه اور به عنوان برترین ویکت گیر PBKS ظاهر شد.

سام کوران PBKS را برای دومین مسابقه متوالی رهبری کرد، در حالی که شیخار داوان در حال پرستاری از کتف است. لیام لیوینگستون، بازیکن تیم ملی انگلیس، سرانجام در ترکیب تیم ملی به همراه ناتان الیس موفق شد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله