“مستحق باخت…”: ویرات کوهلی خشمگین RCB را برای هدیه دادن “رایگان” به KKR برد

رویال چلنجرز بنگلور به رهبری ویرات کوهلی روز چهارشنبه در خانه در استادیوم ام چیناسوامی مقابل کلکته نایت رایدرز با 21 ران شکست خورد. در یک مسیر مسطح، پس از اینکه باتترهای KKR به بولترهای RCB ضربه زدند تا مجموعاً 200/5 به دست بیاورند، تعقیب و گریز میزبان به پایان رسید زیرا اکثر باتترها، به جز کوهلی، به سختی تاثیری گذاشتند. با ممنوعیت دو جایگاه، که هر دو شامل کوهلی بودند، RCB هرگز اشتیاقی برای مبارزه نشان نداد. بیشتر بولرهای RCB بسیار پرهزینه بودند در حالی که در زمین بازی نیز ضعیف بودند و شانس های آسانی را از دست دادند. کوهلی، کاپیتان RCB ایستاده، در حالی که ناراحتی خود را از باخت رام نشان داد، حرفی نزد.

کهلی خشمگین پس از پایان گفت: “راستش را بخواهید بازی را به آنها واگذار کردیم. ما مستحق شکست بودیم. ما به اندازه کافی حرفه ای نبودیم. ما خوب توپ زدیم اما زمین بازی در حد استاندارد نبود. این یک بازی رایگان بود که به آنها واگذار شد.” بازی

“در زمین، یک دوره 4-5 اور وجود داشت که در آن موقعیت ها را از دست دادیم، که برای ما 25-30 دوش تمام شد. هنگام ضربه زدن، ما خودمان را خیلی خوب آماده کردیم، اما بعد از آن چهار تا پنج اخراج نرم وجود داشت. نه ویکت. توپ‌ها را می‌گرفتیم اما مستقیماً آنها را به زمین‌بازها می‌زدیم. حتی هنگام تعقیب، پس از از دست دادن ویکت‌ها، یک شراکت ما را به بازی بازگرداند. ما یک شراکت کم داشتیم. باید روشن بمانیم و بازی‌های نرم را از دست ندهیم.

پست های جدید  گل های کیلیان امباپه به پاری سن ژرمن نگاه کنید اما عنوان قهرمانی لیگ 1 را تضمین کرد

“ما یک برد و یک باخت در جاده انجام دادیم. این چیزی نیست که ما را عصبی کند. ما باید در برخی بازی های خارج از خانه پیروز شویم تا برای مراحل بعدی مسابقات در شرایط خوبی باشیم.”

در صحبت کردن در مورد بازی، نایت رایدرهای کلکته پس از پنجاه پوند جیسون روی، یک جادوی چرخشی را به ذهنشان خطور کرد و با شکست 21 بازی مقابل رویال چلنجرز بنگلور در IPL در روز چهارشنبه، سری چهار شکست خود را قطع کردند. بازکننده انگلیسی نمایش را با 29 توپ 56 رهبری کرد، در حالی که ضربه‌های شوالیه سواران کلکته به طور هماهنگ شلیک کردند تا یک نبرد 200/5 را به پایان برسانند، پس از اینکه کاپیتان RCB ویرات کوهلی تصمیم گرفت در لانه خانه آنها کاسه بازی کند.

اما دو اسپین وارون چاکراوارتی (24/3) و سویاش شارما تازه‌کار (30/2) پیش از آنکه آندره راسل (29/2) مقاومت کوهلی را شکست دهد تا RCB را به 179 برای هشت نفر محدود کند، یک ضرب و شتم درجه یک ایجاد کردند.

کوهلی که در غیاب فاف دوپلسیس تیم را رهبری می کرد، توپ 34 توپ 54 را زد و پس از سقوط ارزان دو پلسیس (17) گلن ماکسول (5) امیدهای خود را در تعقیب 201 ران حفظ کرد.

اما همه جهنم ها از بین رفت زمانی که ونکاتش آی یر در مرز میانی ویک بازی را تغییر داد تا کوهلی را از راسل اخراج کند.

او به سمت چپ شیرجه زد و غلت زد، اما در حالی که کوهلی با ناباوری به عقب برگشت، توپ را محکم نگه داشت.

پست های جدید  رئیس IOC می گوید واکسن کرونا ویروس برای حضور در المپیک توکیو اجباری نیست

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله