مسابقات استرالیا با 3 هفته تأخیر شروع می شود ، تا 8 فوریه آغاز شود: گزارش


گزارش ها روز چهارشنبه اعلام کرد ، گرند اسلم تنیس آزاد استرالیا سه هفته با تأخیر در 8 فوریه آغاز خواهد شد ، بازیکنان پس از مذاکرات طولانی با مقامات ایالتی ، برای تمرین در قرنطینه مجاز به تمرین هستند. به گفته رسانه های استرالیایی ، تاریخ شروع توسط کریگ تایلى مدیر مسابقات به بازیکنان اعلام شد. در صورت تأیید ، به سه تورنمنت اصلی دیگر پیوسته و توسط ویروس کرونا مختل می شود. تنیس استرالیا با مقامات ایالتی ویکتوریا در ملبورن مذاکرات طولانی مدت داشته است ، که فقط پس از یک قفل چند ماهه در ماه اکتبر پس از موج دوم پرونده ها بوجود آمد.

اخبار

به نقل از تایل در نامه ای فاش شده به بازیکنان گفت: “مدتی طول کشید ، اما خبر عالی این است که به نظر می رسد ما می توانیم AO (Open Australian) را در 8 فوریه برگزار کنیم.”

“بازیکنان باید از 15 ژانویه به مدت دو هفته قرنطینه کنند ، اما دولت ویکتوریا با شرایط ویژه ای برای شرکت کنندگان AO موافقت کرده است – موافقت می کند که آنها باید بتوانند برای یک گرند اسلم آماده شوند.”

طبق این طرح ، بازیکنانی که از نظر ویروسی منفی هستند ، می توانند در حالی که در انزوا هستند ، آموزش ببینند.

تنیس استرالیا گزارش های روز چهارشنبه را تأیید نکرد و گفت که برنامه ها هنوز در انتظار تصویب دولت ایالتی هستند.

تاریخ شروع 8 فوریه به مدت یک هفته مسابقات گرمایشی پس از قرنطینه را امکان پذیر می کند ، اما به احتمال زیاد به معنای کنار گذاشتن مسابقات تیم مردان برتر ATP Cup به دلیل کمبود وقت است.

دانیل اندروز ، نخست وزیر ویکتوریا ، پیش از این گفته بود که به برگزاری مسابقات آزاد استرالیا متعهد است ، اما ایمنی در درجه اول اهمیت است.

وی به خبرنگاران گفت: “برخلاف سایر مسابقات تنیس که تورهای مردان و زنان در این سال برگزار می کنند ، تنها مسابقات Open Australian استرالیا یک تورنمنت تنیس در شهری است که احتمالاً می توان تصور کرد این بازیکنان ویروس را به اینجا می آورند.”

“فقط یک لحظه به آن فکر کنید – همه گرند اسلم های دیگر (در جایی اتفاق می افتد) موارد در حال اجرا هستند.”

رافائل نادال ، قهرمان بیست بار گرند اسلم ماه گذشته گفت که این وضعیت بی سابقه است و از بازیکنان صبر خواست.

تبلیغ شده

وی در ATP Finals در لندن گفت: “این برای همه دشوار است.” “ما باید انعطاف پذیر باشیم تا شرایط را درک کنیم و راهی برای بازی در بیشتر مسابقات سال آینده پیدا کنیم.”

امسال مسابقات آزاد آمریکا پشت درهای بسته برگزار شد و مسابقات آزاد فرانسه با تأخیر برگزار شد و در مقابل جمعیت محدود برگزار شد ، در حالی که ویمبلدون برای اولین بار از زمان جنگ جهانی دوم لغو شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله