“مرد از ما خواست تا کار را تمام کنیم…”: LSG Pacer Naveen-ul-Haq در مورد حادثه سورتمه زدن “مورد علاقه” صحبت می کند

نوین الحق در گفتگو با آوش خان© توییتر

نوین الحق، نوین الحق، بازیکن سوپر جاینت لاکنو، چهره ناشناخته ای در لیگ برتر هند (IPL) نیست، به خصوص پس از حادثه ای که در زمین مسابقه رویال چلنجرز بنگلور، ویرات کوهلی را درگیر کرد. از آنجایی که دو بازیکن کریکت در وسط زمین درگیری زشتی با هم داشتند، در مورد اتفاقاتی که بین آنها رخ داده است، مطالب زیادی گفته و نوشته شده است. در ویدئویی که توسط غول‌های بزرگ لاکنو به اشتراک گذاشته شده است، از نوین در مورد یک “حادثه سورتمه‌کشی” که در حرفه‌اش رخ داده است، پرسیده شد.

ناوین، در یک گفتگو با هم تیمی LSG، آوش خان، زمانی که سوال در مورد “سورتمه زدن” مطرح شد، دچار اختلاف شد.

آوش خان:سورتمه مورد علاقه شما در زمین کریکت که توسط شما یا شخص دیگری انجام می شود؟

نوین الحق:من هرگز در ابتدا به کسی نرفته ام، این عادت من نیست. یک بازی درجه یک بود که من در انتهای غیر مهاجم بودم که با سورتمه زدن کمی با او مشکل داشتم. مردی که در موقعیت لغزش ظاهر می شود اخیراً ازدواج کرده است. او از ما خواست که بازی را سریع تمام کنیم زیرا آخرین ویکت بود. او گفت که به دلیل کار باید به خانه برود. این یک حادثه سورتمه‌کشی است که از بازی کلاس اول به یاد دارم.

آوش خان:این یک حادثه خنده دار بود اما در مورد یک حادثه جدی.

نوین الحق:جدی هرگز اتفاق نیفتاد.

در مورد حادثه IPL، ناوین و کوهلی هر دو توسط BCCI پنالتی شدند. در حالی که ضربه RCB 100٪ از هزینه مسابقه خود جریمه شد، نوین 50٪ از هزینه مسابقه خود را جریمه کرد. مربی LSG، گوتام گامبیر، که در جریان مسابقه با کوهلی نیز درگیر مشاجره شده بود، 100٪ جریمه نقدی در حق بازی خود دریافت کرد.

پست های جدید  از ویرات کوهلی تا رینکو سینگ، بهترین یازدهم مرحله لیگ IPL 2023

از زمان این اپیزود، نبرد کوهلی علیه ناوین بارها در رسانه های اجتماعی مطرح شده است که بیشتر به دلیل فعالیت اینستاگرامی دومی است.

موضوعات ذکر شده در این مقاله