“مرا مجبور نکن بدوم…”: دستور MS Dhoni به هم تیمی های CSK، دلیل می آورد

تصویر فایل کاپیتان CSK MS Dhoni© BCCI/IPL

استادیوم MA Chidambaram در روز چهارشنبه نمایی دیگر از MS Dhoni قدیمی را دید. کاپیتان CSK پس از اینکه تیمش اولین بار مقابل دهلی کپیتالز قرار گرفت، خلیل احمد را در اوور نوزدهم تنبیه کرد. او سپس منابع بولینگ خود را به کمال رساند زیرا سوپر کینگز چنای با 27 ران به طور کامل بر پایتخت دهلی پیروز شد تا گامی عظیم به سمت پلی آف IPL بردارد. دو شیش هیولایی کاپیتان طلسم در 9 توپ 20 او به CSK کمک کرد تا به عدد 167 برای 8 برسد. در پاسخ به سوالی درباره ضربه زدن با ضربات بیش از 200 با وجود تنها چند توپ، دونی گفت که ارائه پس از مسابقه. : “وظیفه من همین است. به آنها گفته ام این کاری است که قرار است انجام دهم. من را مجبور نکنید زیاد بدوم. کار کرده است. این کاری است که باید انجام دهم، خوشحالم که مشارکت می کنم.

“همانطور که به آخرین مرحله مسابقات نزدیکتر می شویم، مهم است که هر کسی چند بار تحویل دهد. ما باید از ضربات خود راضی باشیم. من دوست داشتم میچ (سانتنر) را دوست داشته باشم، او توپ زنی است که عملکرد بسیار خوبی داشته است. خوب در ویکت های تخت با توپ جدید. او با سرعت خوبی به درز می زند و کاسه می زند. او (گایکواد) خیلی خوب ضربه می زند، وقتی شروع به گلزنی می کند، او کسی است که خیلی بی زحمت است. او کسی است که از چرخش خوشحال است. آگاهی از بازی. او آماده سازگاری است. شما به ندرت چنین افرادی را دریافت می کنید. افرادی که بازی را می خوانند، آن دسته از بازیکنانی هستند که شما در تیم خود نیاز دارید.”

در صحبت کردن در مورد بازی، میزبان Chennai Super Kings در 27 ران پیروزی مقابل دهلی کپیتالز به دست آورد و شانس بازدیدکنندگان برای رسیدن به پلی آف IPL در روز چهارشنبه در چنای را کاهش داد. MS Dhoni با انتخاب خفاش، 20 توپ از 9 توپ را به دست آورد تا به میزبانان Chennai Super Kings کمک کند تا 167/8 مناسبی داشته باشند. در پاسخ، باترهای DC کار سختی را دیدند و توانستند در 20 اور خود تنها 140/8 را مدیریت کنند.

Rilee Rossouw با توپ 37-35 بهترین گل دهلی را به ثمر رساند. پیش از این، CSK هرگز واقعاً به راه نیفتاد زیرا بولرهای دهلی در فواصل منظم به ضربه زدن ادامه می دادند. با این حال، Dhoni و Ravindra Jadeja (21) برخی از مرزها و حداکثرهای مورد نیاز را شکستند تا از امتیاز 160 ران اسپینرز Axar Patel (2/27)، Kuldeep Yadav (1/28) و Lalit Yadav (1/34) عبور کنند. چهار ویکت را بین خود به اشتراک گذاشتند، در حالی که میچل مارش سه اسکالپ گرفت.

امتیازات مختصر: Chennai Super Kings 167 برای 8 در 20 اور (Shivam Dube 25؛ Mitchell Marsh 3/18, Axar Patel 2/27). پایتخت دهلی 140 برای 8 در 20 اور (Rilee Rossouw 35؛ Matheesha Pathirana 3/37)

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله