مراسم اختتامیه IPL 2023: لیست کامل بازیگران پیش از فینال در احمدآباد

فینال لیگ برتر هند (IPL) 2023 به زودی در راه است و برگزارکنندگان یک ترکیب پر ستاره را برای این دیدار که یکشنبه در ورزشگاه نارندرا مودی در احمدآباد برگزار می شود، اعلام کرده اند. چنای سوپر کینگز پس از شکست گجرات تایتانز در مقدماتی 1 قبلاً به فینال راه یافته است، اما GT مدافع عنوان قهرمانی شانس دیگری برای رسیدن به فینال خواهد داشت زیرا آنها با هندی های بمبئی در Qualifier 2 روبرو می شوند. طبق پست های توییتر IPL، رپر معروف کینگ و DJ Nucleya در فینال IPL 2023 از جاذبه های ستاره ای خواهد بود. خوانندگان دیواین و جونیتا گاندی نیز به آنها خواهند پیوست.

تنها دو تیم در تاریخ لیگ برتر هند (IPL) دو بار متوالی قهرمان شده اند. در حالی که یکی از آن تیم ها – Chennai Super Kings – قبلاً به دیدار قله رسیده است، هندی های بمبئی (MI) روز جمعه در مقدماتی 2 از IPL 2023 به مصاف گجرات تایتانز (GT) خواهند رفت.

شکار تایتان‌های گجرات برای رسیدن به درگیری قله اکنون به احمدآباد می‌رود، جایی که روز جمعه با سرخپوستان بمبئی روهیت شارما روبرو خواهند شد. تیم برتر مرحله لیگ دقیقاً مانند آن مقابل چنای سوپر کینگز بازی نکرد و اکنون به نظر می رسد که آنها کاملاً از بهترین ترکیب خود مطمئن نیستند. اشتباه گرفتن در طول بازی های پلی آف معمولاً هزینه بر است.

تایتان ها در بولینگ، از جمله دو ویکت گیر برتر فصل، عملکرد ثابتی داشته اند. با این حال، ضربه زدن تایتان ها، حداقل در حال حاضر، فاقد وضوحی است که بولینگ آنها انجام می دهد.

آنها باید تعیین کنند که آیا پیشنهاد داسون شانکا کافی است یا خیر. همچنین، برای اطمینان از اینکه ویجی شانکار در زمانی که بیشترین تأثیر را دارد، خفاش می کند، بیشتر تلاش کنید. مهمتر از همه، آنها باید راهی پیدا کنند تا هاردیک پاندیا، خمیر، بهترین استفاده را از توانایی های خود ببرد.

فرم باورنکردنی تایتان ها در این فصل در چنای سرعت شکن کمی داشت، اما آنها با امید به تغییر اوضاع به خانه بازمی گردند. آنها تاکنون در این مسابقات دو بار در خانه و خارج از خانه به مصاف هندی های بمبئی رفته اند که افتخارات مشترکی نیز به دست آمده است.

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله