“محمد سراج در اوج است”: استرالیا پیسر هیپ از هم تیمی RCB تمجید می کند

جاش هزلوود، بازیکن استرالیایی، هم تیمی خود در لیگ برتر هند (IPL) محمد سراج را به دلیل اجرای اخیرش برای رویال چلنجرز بنگلور در IPL 2023 تمجید کرد. این فصل سراج نسخه کاملا متفاوتی از خودش بود. دقت او در پاورپلی و نشان دادن کنترل روی خط و طول خود در مرگ یکی از قابل توجه ترین دگرگونی هایی بود که او در طول سال گذشته پشت سر گذاشت. از آنجایی که هزلوود اکثر بازی های IPL را به دلیل مصدومیت از دست داد، سراج اجازه نداد RCB برای یک دقیقه غیبت خود را احساس کند.

این بازیکن 29 ساله توانست در هر آماری که یک بول‌باز واجد شرایط است، رقابت کند.

هیزلوود به نقل از شورای بین المللی کریکت (ICC) گفت: “من برای رسیدن به آنجا (امسال به RCB) دیر بودم، اما قبل از آن او در آتش سوخت. کنترل او عالی بود و به خوبی بولینگ می کند.”

او هر بار در بالای دروازه‌ها قرار می‌گیرد، و احتمالاً نرخ اقتصادی همان چیزی بود که بولینگ در چین‌ناسوامی (زمین خانگی RCB) گاهی غیرممکن است و او در ساعت شش یا شش و نیم اوج می‌رفت. هازلوود نتیجه گرفت.

سراج در فینال آزمون قهرمانی جهان 2023 در اووال لندن از 7 ژوئن برابر استرالیا به میدان خواهد رفت.

بیشتر بازیکنان تیم هند روز سه شنبه وارد بریتانیا شدند و به دنبال این هستند که از این فرصت استفاده کنند و فینال WTC را ببرند. سال گذشته نیوزلند در فینال مسابقات جهانی آزمون هند را شکست داد.

بازیکنانی هستند که می توانند نقش کلیدی برای تیم هند در دیدار حساس خود داشته باشند.

ویرات کوهلی بازیکن آس هندی کسی است که باید به او توجه شود، او 8416 دوش در 183 اینینگ به ثمر رسانده است. بالاترین امتیاز او 254 برابر آفریقای جنوبی در سال 2019 بود. او 28 قرن و 28 نیم قرن را در قالب تست به ثمر رسانده است. میانگین ضربات او 48.93 است.

Cheteshwar Pujara، در قالب تست، 7514 دوش در 174 اینینگ به ثمر رسانده است. بالاترین امتیاز او 206 برابر انگلیس در سال 2012 بود. او 19 قرن و 35 نیم قرن گل زده است. میانگین ضربات او 43.88 است.

در تست کریکت، محمد سراج در 18 مسابقه 47 ویکت گرفته است. او یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان نوظهور در کریکت تست بوده است.

پرتاب کننده سریع بازوی راست بیشترین تعداد ویکت را مقابل انگلیس به دست آورده است. سراج مقابل انگلیس 21 ویکت گرفت. در مقابل استرالیا، محمد سراج اولین بازی پنج ویکت خود را در سال 2021 به دست آورد. او در برابر استرالیا 14 ویکت گرفته است.

اومش یداو در کارنامه آزمایشی خود تاکنون 168 ویکت در 110 ویکت گرفته است. یداو سه بار پنج ویکت و یک بار 10 ویکتی انجام داده است. در سال 2018، اومش با 10 ویکت مقابل هند وست دست یافت. بهترین آمار بولینگ او شش ویکت برای 88 ران در برابر وست هند بود.

راویچاندران اشوین نقش بسیار مهمی برای هند در فینال مقابل استرالیا ایفا می کند. در قالب تست، ضربه زدن او برای هند قابل توجه است. در کریکت تست، اشوین در 92 مسابقه 474 ویکت گرفته است. او 32 حریف پنج ویکت و 7 حرکت 10 ویکتی انجام داده است.

در شرایط ضربتی، اشوین 3129 دوش در 131 اینینگ به ثمر رسانده است. بالاترین امتیاز او با 124 در مقابل هند غربی در سال 2016 به دست آمد. او پنج قرن و 13 نیم قرن را به ثمر رسانده است.

ترکیب هند: روهیت شارما (بازیگر)، شوبمن گیل، چتشوار پوجارا، ویرات کوهلی، آجینکیا راهانه، کی‌اس بهارات (هفته‌انه)، آر اشوین، راویندرا جادجا، آکسار پاتل، شاردول تاکور، محمد شامی، محمد سراج، اومش یداو، جایدو کیشاناد (هفته هفته).

ترکیب تیم ملی استرالیا: پت کامینز (بازیگر)، اسکات بولند، الکس کری (هفته‌انه)، کامرون گرین، مارکوس هریس، جاش هازلوود، تراویس هد، جاش اینگلیس (هفته‌انه)، عثمان خواجه، مارنس لابوشاگن، ناتان لیون، تاد مورفی، استیون اسمیت (معاون) Capt)، میچل استارک، دیوید وارنر.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله