محمد حسام الدین، دیپاک بوریا با برنز امضا کردند

محمد حسام الدین قرار بود در چهار مسابقه اخیر به مصاف سعید هورتا از کوبا برود.© توییتر

دیپاک بوریا (51 کیلوگرم) و محمد حسین الدین (57 کیلوگرم) بوکسورهای هندی روز جمعه با مدال های برنز رقابت های قهرمانی جهان در اینجا به پایان رسیدند. دیپک در رقابتی نزدیک به بلال بنناما فرانسوی دارنده دو مدال برنز قهرمانی جهان، 3-4 رای تقسیم کرد. از سوی دیگر حسام الدین حدود یک ساعت قبل از مسابقه نیمه نهایی خود به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو مجبور به انصراف از مسابقات شد.

حسام الدین 29 ساله در مسابقه یک چهارم نهایی خود در برابر جی دیاز ایبانز از بلغارستان از ناحیه زانو آسیب دید و تصمیم گرفت که خطر تشدید را نداشته باشد.

فدراسیون بوکس هند (BFI) در بیانیه ای گفت: “حسام الدین به دلیل آسیب دیدگی ولش کرد و به برنز رضایت داد. او در آخرین مسابقه از زانو آسیب دید و پس از آن دچار درد و تورم شد.”

پس از ارزیابی دقیق و دقیق توسط تیم پزشکی، مدیریت تیم تصمیم گرفته است که او در مسابقه نیمه نهایی که قرار است امروز برگزار شود، شرکت نخواهد کرد، زیرا او نمی‌خواهد مصدومیت تشدید شود، بلکه می‌خواهد برای مسابقات آینده بهبود یابد. حسام الدین که در اولین حضور خود در مسابقات قهرمانی جهان شرکت می کرد، قرار بود در چهار مرحله آخر به مصاف سعید هورتا از کوبا برود.

موضوعات ذکر شده در این مقاله

پست های جدید  Odisha FC Bask In Kozhikode Rain، بنگالورو اف سی را شکست داد تا سوپر جام را برد