“مثل MS Dhoni جوان”: انگلستان بزرگ ستاره IPL را با افسانه مقایسه می کند. نه ایشان کیشان

تصویر فایل کاپیتان CSK MS Dhoni© BCCI/IPL

با ورود IPL 2023 به پایان تجاری خود، سطوح هیجان به اوج خود می رسد. پیش‌بینی نسخه امسال سخت‌تر است زیرا یکی از نزدیک‌ترین فصل‌ها بوده است، به‌ویژه از نظر اینکه کدام تیم به پلی آف راه پیدا می‌کند. با 55 بازی از 74 بازی انجام شده تاکنون، هنوز هیچ تیمی از رقابت برای پلی آف خارج نشده است. و بسیاری از پایان های دراماتیک آخرین توپ، طرفداران را روی پای خود نگه داشته است.

Graeme Swann، کارشناس IPL، JioCinema، در مورد نزدیک بودن رقابت برای پلی آف صحبت کرد و پیش بینی های خود را برای پایتخت دهلی ارائه داد: “در واقع عالی است که همه تیم های مختلف چقدر خوب بازی می کنند. هر کسی می تواند هر کسی را در روز خود شکست دهد. این IPL. من پنج یا شش سال است که مسابقات را پوشش می دهم و همیشه دو تیم وجود داشته اند که بسیار جلوتر از بقیه هستند. گجرات موفق ترین تیم در حال حاضر است، اما آنها می توانند فردا را به هر کسی ببازند. این واقعیت که دهلی که در تمام مدت پایین بود، در شروع این تورنمنت وحشتناک بود. بگذریم، با وجود این همه استعداد، آنها عملکردی نداشتند. آنها به راحتی می توانند در صورت پیروزی در تمام مسابقات باقیمانده خود، دوم یا سوم شوند. بازی‌ها و نتایج به راه خود ادامه می‌دهند، و من فکر می‌کنم که در واقع خواهند شد. من فکر می‌کنم که پایتخت دهلی به پلی آف می‌رود، فقط به این دلیل که من عاشق یک داستان بی‌نهایت هستم. همه عاشق یک پایان خوش هستند؛ یک پایان خوش وجود خواهد داشت. فیلم بالیوودی که در چند سال آینده درباره فصل دهلی ساخته شده است، حرف های من را علامت بزنید.”

پست های جدید  گزارش: لیونل مسی به دلیل سفر به عربستان سعودی با خطر تعلیق پاری سن ژرمن مواجه است

راجستان رویالز دیگر تیمی است که شروع فوق العاده ای در فصل داشت، اما در چند بازی در تروت باخت و در حال حاضر برای یک جایگاه در جمع 4 برتر می جنگد. سوان افکار خود را در مورد کاپیتان رویالز سانجو سامسون به اشتراک گذاشت و همچنین او را با ام اس دونی بزرگ مقایسه کرد. چیزی که من در مورد سانجو دوست دارم، همانطور که گفتم، این است که در پنج یا شش سالی که IPL را پوشش می‌دهم، او بیشتر و بیشتر به یک رهبر و یک بازیکن ارشد ثابت تبدیل شده است که استعدادش به او اشاره کرده و سرنوشتش را رقم زده است. بپذیریم: چهار یا پنج سال پیش، همه می‌دانستند که او چقدر خوب است، اما او به راحتی شش تا هفت بازی می‌رفت و هیچ کاری نمی‌کرد و سپس یک ضربه درخشان داشت. فکر می‌کنم اکنون او تقریباً آقای قابل اعتمادی برای راجستان است. و او بسیار آرام است. او بسیار مطمئن است، او مانند یک ام اس دهنی جوان است، فکر می کنم با کاپیتانی اش، او آرامش خود را از دست نمی دهد، خونسردی خود را از دست نمی دهد و می داند که چه اتفاقی می افتد و بازی را به خوبی می خواند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله