“متفکر زیرک نیز…”: افسانه هند شباهت هایی را بین ساچین تندولکار و آرجون مشاهده می کند

ساچین تندولکار با آرجون تندولکار© BCCI

هندی‌های بمبئی روز سه‌شنبه در مسابقه IPL 2023 مقابل سان‌رایزرز حیدرآباد با برد 14 ران دست یافتند. در ابتدا از MI خواسته شد تا 192/5 را در 20 اور با کامرون گرین که ناک 64 شکست ناپذیر را بازی کند، ارسال کرد. با این حال، این مسابقه برای آرجون تندولکار خاطره انگیزی بود زیرا او نه تنها 20 ران در آخرین اور برای تیمش دفاع کرد، بلکه اولین ویکت IPL خود را نیز گرفت. آرجون، پسر ساچین تندولکار افسانه ای، با ثبت ارقام 1/18 در 2.5 اور، تمجیدهای زیادی را برای عملکرد خود دریافت کرده است.

سونیل گاواسکار، کاپیتان سابق هند، شباهت درخشانی بین دو پدر و پسر ایجاد کرد و اظهار داشت که آرجون خلق و خوی ساچین را به ارث برده است.

“همه در مورد استعداد شگفت انگیزی که ساچین تندولکار در ابتدای کار خود داشت صحبت می کنند. اما خلق و خوی او کاملاً شگفت انگیز بود و به نظر می رسد آرجون این را به ارث برده است. به نظر می رسد او یک متفکر زیرک نیز باشد. این همیشه نشانه خوبی است. وقتی یک جوان در حال بولینگ فینال برای تیم است و ارائه می دهد،” گاواسکار در Star Sports Cricket Live گفت.

شایان ذکر است، ساچین و آرجون اولین زوج پدر و پسری هستند که در IPL بازی کرده اند.

در حالی که SRH در آخرین اور به 20 ران نیاز داشت، آرجون اولین ویکت خود را روی توپ پنجم اسکالپ کرد و بوونشوار کومار را که توسط روهیت شارما در کاورها گرفتار شده بود اخراج کرد.

در صحبت کردن در مورد بازی، کامرون گرین قدرت بی رحم خود را در راه رسیدن به یک IPL دوشیزه به نمایش گذاشت قبل از اینکه آرجون تندولکار با فشار شدید یک اور درخشان 20 را بدست آورد، در حالی که سرخپوستان بمبئی سان رایزرز حیدرآباد را با 14 ران شکست دادند و سومین برد متوالی خود را در روز سه شنبه شکست دادند. گرین (64 نه از 40) و تیلاک وارما (37 از 17) سرخپوستان بمبئی را پس از ضربه زدن به امتیاز 192 برای پنج نفر اخراج کردند.

از آنجایی که توپ عجیب به سمت خفاش نمی آمد، بدست آوردن مرزها از همان ابتدا سخت بود، اما سانرایزرز از یک پاورپلی معمولی بازیابی کرد و با کمک بازکننده مایانک آگاروال (48 از 41) و هاینریش کلاسن (هنریش کلاسن) بازی را به عمق برد. 36 تخفیف 16).

در نهایت، آنها کوتاه آمدند و برای سومین شکست خود در پنج بازی، همگی 178 در 19.5 اور خارج شدند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله