“ما عشق را به اشتراک می گذاریم…”: شعیب مالک از “شایعاتی” می گوید که همه چیز با همسر سانیه میرزا خوب نیست.

تصویر فایل شعیب مالک و سانیا میرزا در کنار هم.© اینستاگرام

شعیب مالک ستاره کریکت پاکستان و سانیا میرزا تنیس هندی، زوج قدرتمندی هستند که طرفداران زیادی دارند. مالک کاپیتان سابق تیم کریکت پاکستان و سانیا، یکی از بهترین تنیسورهای هندی تاریخ، در سال 2013 ازدواج کردند و دارای یک پسر به نام ایژن میرزامالک هستند. اواخر سال گذشته گمانه زنی ها مبنی بر تیره شدن رابطه شعیبی و سانیا مطرح شد. اکنون مالک سکوت در برابر شایعات را شکسته است. “خبر چال راهی های، طلوقات آچه ناهی (شایعه ها حاکی از آن است که همه چیز در رابطه خوب نیست). چه می‌خواهید بگویید؟» از مالک در برنامه «اسکور» ژئو نیوز پرسیده شد.

“هیچ چیزی در مورد آن نیست. در عید می خواهم بگویم که اگر با هم بودیم خیلی خوب می شد. اما او در IPL تعهداتی دارد. او در IPL نمایش می دهد. به همین دلیل ما با هم نیستیم. ما مثل همیشه عشق مشترک داریم. مالک گفت: من خیلی دلم برایش تنگ شده است. “تعهدات (حرفه ای) وجود دارد. اما عید روزی است که دلت برای افرادی که نزدیکت هستند بسیار تنگ می شود.”

وی افزود که این دو به چنین شایعاتی توجهی نمی کنند. او افزود: «این گونه است که نه من بیانیه ای منتشر کردم و نه او.

سانیا میرزا آخرین مسابقه خود را به عنوان یک تنیس باز حرفه ای در مسابقات WTA Duty Free قهرمانی دبی در فوریه امسال انجام داد. سانیا که یکی از بزرگترین تنیس‌بازانی است که تا به حال از هند ظهور کرده است، دوران شکوهمند خود را با شکست در دور اول پایان داد و در ست‌های مستقیم با شریک آمریکایی مدیسون کیز در دبی شکست خورد.

سانیا 36 ساله که در سال 2003 به حرفه ای تبدیل شد، با 6 عنوان قهرمانی گرند اسلم، از جمله سه قهرمانی دونفره زنان با اسطوره سوئیسی، مارتینا هینگیس، از رقابت تنیس کنار رفت.

او با هموطن خود ماهش بوپاتی (2009 اوپن استرالیا و 2012 آزاد فرانسه) دو بازی از سه دونفره میکس خود را به دست آورد. او با برونو سوارس موفق به کسب جام آزاد آمریکا شد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله