مارک چپمن، افتخار احمد در رتبه بندی ICC به مقام های بالای شغلی دست یافتند، سوریاکومار یاداو همچنان در صدر قرار دارد.

تصویر فایل Suryakumar Yadav© AFP

مارک چپمن از نیوزلند و افتخار احمد از پاکستان در پایان سری پنج مسابقه خود در راولپندی به بهترین موقعیت های حرفه ای در رده بندی بازیکنان T20I مردان ICC دست یافتند. Suryakumar Yadav همچنان در صدر رده بندی باقی مانده است و تنها هندی است که در 10 تیم برتر قرار دارد. چپمن که در این دو مسابقه 71 ضربه شکست ناپذیر از 42 تحویل و 104 شکست 57 شکست خورد تا با مجموع 290 ​​ران به پایان برسد، با 48 پله صعود به رتبه 35 در رده بندی رسیده است. بهترین رتبه قبلی چپمن در فوریه 2018 رتبه 54 بود.

افتخار که در دیدار فینال 36 امتیاز را به ثمر رساند با شش پله صعود به رده سی و هشتم مشترک دست یافت. او پس از محمد رضوان (از 798 امتیاز امتیاز به 811 پس از کسب امتیاز 98 در مسابقه نهایی) و بابر اعظم که در رده های دوم و سوم لیست رهبری سوریاکومار قرار دارند، سومین بازیکن برتر پاکستان است.

بهترین قبلی افتخار در آبان ماه سال گذشته مقام چهل و سومی بود.

چاد بووز بازیکنان نیوزلندی (با 82 پله صعود به رتبه 118 در رده بندی بولینگ) و ایش سودی (دو پله صعود به رده چهاردهم در رده بندی بولینگ) و عماد وسیم بازیکن همه جانبه پاکستان جابجا شده اند. در هر سه لیست

عماد پس از به ثمر رساندن 31 گل در مسابقه فینال، 15 پله صعود کرده و در رده 127 در بین باتجرها قرار گرفته است، در حالی که بردهای سه امتیازی او برای 19 و دو امتیاز 21 او را با 120 رتبه به رتبه 93 در رده بندی بولینگ رسانده است. او همچنین با 44 پله صعود به رده 24 در بین رقبای همه جانبه رسیده است.

در به‌روزرسانی هفتگی رده‌بندی ODI، که عملکردهای بازی عمان و نپال را در جام برتر مردان ACC در کرتی‌پور در نظر می‌گیرد، ساندیپ لامی‌هان، پاپ اسپینر نپالی، پس از پایان با سه بر 45 در حالی که کوشال مالا با کوشال مالا به پایان رسانده است، با یک جایگاه به مقام بیست و دوم در میان بول‌بازان رسیده است. 108 توپ از 64 توپ او را با 35 رتبه به مقام 110 رسانده است.

زیشان مقصود قهرمان بازوی چپ عمان با دو پله صعود در رده بندی بولینگ به رده 49 رسیده است.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله