مارکوس استوینیس با هم تیمی LSG دیپاک هودا برخورد می کند، در مقابل MI در حذفی IPL 2023 به روشی عجیب و غریب فرار می کند. تماشا کردن

تماشا کنید: Marcus Stoinis با هم تیمی LSG Deepak Hooda برخورد می کند، در مقابل MI در IPL 2023 Eliminator به شیوه ای عجیب فرار می کند.

برخورد مارکوس استوینیس با دیپاک هودا در میانه زمین در جریان بازی LSG و MI.© BCCI/IPL

Lacknow Super Giants روز چهارشنبه در مسابقات حذفی IPL 2023 در چنای یک بازی فراموش نشدنی مقابل هندی‌های بمبئی داشت. با تعقیب یک هدف 183 دویدن، LSG با 81 دوش کوتاه آمد تا از مسابقه برای اسکله نهایی حذف شود. مارکوس استوینیس با امتیاز 40 بهترین ضربه LSG بود. با این حال، اینینگ او در دوازدهمین اوور تعقیب و گریز پس از یک دویدن عجیب کوتاه شد. در مقابل کامرون گرین از MI، استوینیس و دیپاک هودا همکار خود را برای چند دویدن در پنجمین زایمان دویدند. بین این دو قاطی شد و حتی در میانه زمین با هم برخورد کردند.

این برخورد به تیم دیوید کمک کرد تا توپ را در انتهای استوینیس پرتاب کند زیرا ایشان کیشان روی یک فرار هوشمند تأثیر گذاشت.

تماشا کنید: برخورد استونیس با هم تیمی LSG به طرز عجیبی فرار می کند

در مورد بازی، هندی‌های بمبئی روز چهارشنبه در مسابقات حذفی IPL با 81 ران شکست دادند. MI در مسابقات Qualifier 2 روز جمعه در احمدآباد به مصاف گجرات تایتانز می رود تا تصمیم بگیرد که چه کسی در مسابقه قله با چنای سوپر کینگز روبرو خواهد شد. MI با بات زدن، امتیاز 182 به 8 را با کامرون گرین با 23 توپ 41 به ثمر رساند، در حالی که سوریاکومار یاداو 33 توپ از 20 توپ به دست آورد.

برای LSG، نوین الحق با چهار ویکت برای 38 ران انتخاب شد در حالی که یاش تاکور سه ویکت گرفت. با تعقیب هدف 183، LSG همگی برای 101 در 16.3 اور خارج شدند.

مارکوس استوینیس با 40 گلزن بر 27 توپ، بهترین گلزن LSG بود، در حالی که هیچ یک از همکاران او در ضربات ضربه زدن سهم قابل توجهی نداشتند. برای MI، آکاش مادوال پنج ویکت برای پنج ران در 3.3 اور گرفت تا بهترین توپ زنی MI شود.

امتیازات مختصر: سرخپوستان بمبئی: 182 برای 8 در 20 اور (کامرون گرین 41، سوریاکومار یداو 33؛ نوین الحق 4/38، یاش تاکور 3/34). لاکنو سوپر جاینتز: 101 بازی در 16.3 اور (مارکوس استوینیس 40؛ آکاش مادوال 5/5)

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله