لیگ برتر هند ، میشیگان مقابل دی سی: ریکی پونتینگ احساس اعدام پایتخت های دهلی را علیه سرخپوستان بمبئی در مرگ بیش از حد “مایل دور بود”


ریکی پونتینگ ، سرمربی پایتخت های دهلی ابراز تاسف کرد که بولینگ های وی در مسابقات مقدماتی 1 مقابل سرخپوستان بمبئی فاصله داشتند و آنها باید به عنوان یک تیم برای فینال شدن IPL “حفاری کنند”. دهلی بعد از اینکه پنجشنبه شب توسط بمبئی بازی نکرد ، یک بار دیگر در مسابقه عنوان قهرمانی روز یکشنبه نتیجه گیری می کند. “این عمدتا اعدام از طریق چند اوور اول ما بود ، اوور اول برای 15-16 انجام شد ، بنابراین شما تقریباً در آنجا پشت پا هستید. ما با بازگشت به بازی مبارزه کردیم. ما برگشتیم ، پونتینگ در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: از نوع 7-14 (اوورها) به نفع ما بود ، آنها فقط در حدود 120/4 بودند ، بنابراین ما به 170 مورد امیدوار بودیم که ممکن است در پارک ما باشد.

اخبار

دهلی در نهایت در پنج اوور گذشته 78 دوش انجام داد. “… اعدام ما در چهار تا پنج اوور آخر مایل دورتر از جایی بود که ما به آن احتیاج داشتیم. ما به طور مداوم هاردیک پاندیا را در جایی که توپ می خواهد تغذیه می کردیم ، حتی ایشان کیشان مدام از ما دور می شد و او در همه بازی هایی که در این فصل تاکنون در برابر MI انجام داده ایم. “

وی ابراز تأسف کرد: “ما احساس کردیم که خیلی خوب برنامه ریزی کرده ایم. جلسات ما به اندازه تمام مسابقات روشن و مختصر بود اما تحت فشار اعدام امروز ما کیلومترها فاصله داشت.” او گفت که نحوه مدیریت بولرها توسط دهلی درست بود و این دوباره اعدام بود که آنها را ناامید کرد.

“ما امشب را با نمایش کوچک هاردیک مشاهده کرده ایم ، می توانیم ببینیم که اگر بازی را درست انجام ندهید یا کسی را که مهارت کافی ندارد ، در معرض خطر قرار دهید ، چگونه بازی تغییر می کند.

وی افزود: “بنابراین ، نگاه کنید به شیوه ای که ما نظارت ها را درست انجام دادیم ، فقط اعدام ما را ناامید کرد”. پونتینگ قبول کرد که بمبئی از آنها پیشی گرفته است.

تبلیغ شده

“اگر به اخراجی ها نگاه کنید ، به نظر می رسید Prithvi (شاو) توپ خوبی داشته باشد. آجینکیا (رهانه) نیز یکی از بازیکنان را بدست آورد و اعدام یار بومرا به شیخار (دهاوان) کاملاً درجه یک بود. آنها بهتر اعدام کردند او گفت: “ما بیش از ما ، به همین سادگی ، درست در طول بازی با تمام جنبه های بازی ، آنها بهتر از ما بودند و از ما سبقت می گرفتند. سه برد که تاکنون در مسابقات نسبت به ما داشته اند.”

به گفته پونتینگ ، به عنوان یک گروه ، آنها باید راه هایی برای بهتر شدن پیدا کنند. “ما چند روز قبل از چالش بعدی خود باقی مانده ایم و منتظر خواهیم ماند و می بینیم که فردا حریفان ما چه کسانی خواهند بود. به عنوان یک گروه ، ما باید واقعاً عمیق را حفاری کنیم و سعی کنیم در مدت کوتاهی راه های بهتر شدن را پیدا کنیم. زمان ، “کاپیتان سابق استرالیا اضافه کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله