لالیگا: سه پنالتی و گل به خودی کمک می کند والنسیا رئال مادرید را غرق کند


رئال مادرید روز یکشنبه با نتیجه 4-1 در والنسیا شکست خورد زیرا کارلوس سولر با ضربات پنالتی هت تریک کرد تا شک و تردیدهای بیشتری در مورد قهرمان قهرمان لالیگا ایجاد کند. مادرید از طریق کریم بنزما به برتری رسید اما چهار هدیه را در Mestalla به والنسیا اهدا کرد ، از جمله سه ضربه ایستگاهی و یک گل به خودی توسط رافائل واران ، تا یک شکست غافلگیرکننده دیگر داشته باشد. زین الدین زیدان گفت: “هیچ توجیهی و بهانه ای وجود ندارد.” “این یک بازی بد و یک روز بد است.” این اولین بار است که مادرید از زمان دادن 5 گل در مقابل بارسلونا در اکتبر 2018 چهار گل دریافت می کند و ترمیم بهبودی خود را که پس از شروع سخت این فصل انجام داده است ، قرار می دهد.

اخبار

شاگردان زین الدین زیدان پس از باخت پشت سر هم به کادیز و شاختار دونستسک در ماه گذشته ، به نظر می رسید با پیروزی برابر بارسا ، هوئسکا و اینترمیلان کرنر را به گل تبدیل کرده اند.

با این حال ، این نتیجه فشار را قبل از وقفه بین المللی مجدداً تحت فشار قرار می دهد ، مادرید اکنون در رده چهارم جدول قرار دارد ، با چهار امتیاز عقب از رئال سوسیه داد ، رهبر اول.

یک شب ناامیدکننده نیز بدتر شد وقتی بنزما مجبور شد دیرهنگام با مصدومیت کشاله ران کنار بیاید.

زیدان گفت: “همه چیز برای ما اتفاق افتاد.”

در همین حال ، والنسیا پس از تحمل کابوس شروع کار ، روز 17 را در پشت پنجره نقل و انتقالات آغاز کرد که باعث شد آنها پنج بازیکن اصلی را بفروشند و جایگزین هیچ یک از آنها نشوند.

یک پیروزی هیجان انگیز تیم Javi Gracia را به رتبه نهم رساند و ممکن است نقطه عطفی در فصل آنها باشد.

مطمئناً عنصری از اقبال در اهداف والنسیا وجود داشت که همگی غیرمعمول و برخی عجیب بودند.

اما سولر به طور درخشان موفق شد سه بار تیبو کورتوا را شکست دهد ، به خصوص که اولین تلاش خود را از دست داد ، که پس از بیرون آمدن بلژیکی از خط حمله دوباره انجام شد.

مادرید همچنین پس از آزمایش مثبت ویروس کرونا برزیلی بدون کاسمیرو بود اما یک ضرر سنگین همچنان روند نگران کننده آسیب پذیری دفاعی را ادامه می دهد.

جامدادی کلید پیروزی آنها در فصل گذشته بود اما آنها در هفت مسابقه بدون یک کلین شیت هستند.

زیدان گفت: “ما باید در دفاع قدرتمند باشیم.”

“اگر این را داشته باشیم ، از کیفیت بالایی برخوردار هستیم تا تفاوت ایجاد کنیم.”

نیمه اول دو تصمیم را در پیش گرفت که والنسیا به همان روش پیش رفت اما مادرید شکایت کمی داشت.

آنها وقتی بنزما از لبه منطقه آزاد شد اما آنها ضربه پنالتی را دریافت کردند که ضربه ژوزه لوئیس گایا به بازوی لوکاس وازکز برخورد کرد.

هرج و مرج به دنبال داشت که پنالتی سولر توسط کورتوا مهار شد و سپس ضربه برگشتی او به یونس موسی رسید ، که او در نیمه توپ را به پایان رساند.

Replays نشان داد که Musah خیلی زود وارد محوطه جریمه شده بود اما کورتوا نیز از خط خارج بود و سیو را غیرقانونی کرد و سولر را پس گرفت.

او در تلاش دوم اشتباه نکرد و سپس والنسیا به جلو کشید که واران سانتری را به سمت دروازه خود کج کرد و در حالی که قصد داشت توپ را دفع کند با کورتوا گره خورد.

توپ نشان داده شد که از خط عبور می کند در حالی که والنسیا خوش شانس بود که از مجازات برای یک تکل با مارکوس آسنسیو توسط دنیس چریشف در ساخت جلوگیری کرد.

مادرید کارهایی برای انجام داشت اما والنسیا نیمه دوم را با قدرتتر آغاز كرد ، لی كانگ این قبل از اعلام دو پنالتی دیگر به تیر دروازه برخورد كرد.

مارسلو قبل از اینکه سرخیو راموس با موسیا برخورد کند ، پای خود را به دور ماکسی گومز پیچاند و همزمان با بالا آمدن توپ ، کاپیتان مادرید با دست چپ آن را دور کرد.

سولر برای این سومین و چهارمین ضربه ایستگاهی مسابقه قدم گذاشت و هر دو گل زد تا بدبختی مدافع عنوان قهرمانی را رقم بزند.

رئال سوسیداد پس از پیروزی 2-0 در برابر گرانادای خالی از سکنه ، که می تواند برای بازیکنان تیم اصلی کمتر از تعداد لازم ، مجازات شود ، مقام اول را بدست آورد.

ناچو مونرال در دقیقه 22 گلزنی کرد و میکل اویارزبال در دقیقه 27 پنالتی را در آنواتا به گل تبدیل کرد تا لا رئال را بالاتر از اتلتیکو مادرید برگرداند که پس از شکست کادیز در روز شنبه برای اولین بار به مقام اول دست یافت.

اتلتیکو سه امتیاز عقب است اما دو بازی در اختیار دارد.

گرانادا که به رده پنجم سقوط می کند ، تنها هفت بازیکن تیم اصلی در دسترس داشت و فقط 4 بازیکن در زمین به پایان رسید ، یکی کمتر از حداقل 5 بازیکن لالیگا ، و بقیه از تیم جوانان تشکیل شده بودند.

تبلیغ شده

باید دید آیا لالیگا اقدامی انجام می دهد ، زیرا قبلاً درخواست گرانادا را برای تعویق بازی رد کرده بود.

ویارئال اونای امری پس از پیروزی 3-1 مقابل ختافه به رده دوم جدول صعود کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله