“قطعا ضعیف عمل کرد”: وسیم جفر، مربی ضربه زن PBKS پس از خروج تیم تحت رهبری شیخار داوان از IPL 2023 ناامید شد

وسیم جفر، مربی ضربه‌زنی کینگز پنجاب، از عملکرد بولرهای خود ناامید شده است و می‌گوید آن‌ها “توقعات را برآورده نکردند” در این فصل IPL. فرنچایز پنجاب کمپین خود را با وعده‌های زیادی آغاز کرد، اما در نهایت به خروجی زودهنگام دست یافت و تنها در 6 بازی از 14 مسابقه‌ای که انجام داد، پیروز شد. نارضایتی کریکت باز سابق هند از عملکرد بولرها پس از باخت چهار ویکت مقابل راجستان رویالز در اینجا در روز جمعه به منصه ظهور رسید، که به امید کم PBKS برای صعود به پلی آف با وجود حمله قدرتمند بولینگ، از جمله آرشدیپ سینگ، پایان داد. کاگیسو رابادا و سام کوران.

جفر در نشست خبری پس از بازی گفت: “نوعی حمله بولینگ که داشتیم، به خصوص بولینگ های سریع و حتی اسپینرها، باید در شرایط خاص بهتر بولینگ می زدیم. ما به عنوان یک واحد بولینگ انتظارات را برآورده نکردیم.” .

جافر گفت که انتظارات زیادی از تیم PBKS داشت، اما متأسفانه “عملکرد ضعیف” داشت.

بدون شک فصل ناامیدکننده ای است. با این نوع ترکیبی که داشتیم، فکر می کنم باید در نیمه بالای جدول قرار می گرفتیم. فکر می کنم قطعا عملکرد ضعیفی داشته ایم.” یکی از دلایل کلیدی که جافر به آن اشاره کرد، ناتوانی ضربه‌زنان و بولرها در اجرای یک واحد، به‌ویژه در بازی‌های نزدیک، در طول فصل بود.

ما باید چند بازی فشرده را می بردیم، اما همانطور که قبلاً گفتم، باتینگ و بولینگ با هم هماهنگ نبودند، بنابراین در طول (فصل) همینطور بود.

“بولینگ گاهی اوقات ما را ناامید می‌کند، در ابتدا ضربه زدن با هم کلیک نمی‌کرد. بنابراین، اگر بخواهم ساده بگویم، با هم ترکیب نشده است. من نمی‌خواهم وارد این بازی شوم، اما ما آن بازی عالی را انجام نداده‌ایم. جدا از آن بازی دهلی (پایتخت) که در آن ما با 30 دوش برنده شدیم. جافر نشان داد که از ویکت موهالی که به گفته او بازی دوستانه بود، واقعاً راضی نیست.

پست های جدید  ایشان کیشان به عنوان جانشین KL Rahul در ترکیب نهایی مسابقات جهانی آزمایشی هند معرفی شد. Suryakumar Yadav در لیست آماده به کار

جافر گفت: «اگرچه ما در موهالی (زمین خانگی) بازی می کنیم که شرایطی برای ضربه زدن دارد، بدون شک برای بول کاران سخت است.

این بازیکن 45 ساله که در 31 تست بازی کرد، همچنین از متیو شورت، بازیکن درجه یک استرالیایی که شش بازی انجام داد اما توانست تنها 117 امتیاز کسب کند، ناامیدی خود را با میانگین 19.5 نشان داد.

“ما متیو شورت را بازی کردیم که فکر می‌کردیم ویکت (محلی) برای او مناسب است. همانطور که گفتم، محالی یکی از بهترین ویکت‌هایی است که مشابه جایی که در استرالیا بازی می‌کند. اما او موفق نشد. سپس (سیکندر) رضا را بازی کردیم. ” او همچنین گفت که مصدومیت بازیکنان کلیدی، به ویژه لیام لیوینگستون از انگلیس و کاپیتان شیخار داوان، نقش بزرگی در به هم ریختن برنامه بازی تیم داشت.

“با توجه به شرایطی که وجود داشت، لیوی (لیوینگ استون) در شروع کار (به دلیل مصدومیت) آنجا نبود و وقتی لوی وارد شد، اگرچه باید به اوج می رسیدیم. و سپس، شیخار مصدوم شد. جافر گفت: برای بازی Short چون یک بازیکن آنجا (در بالای جدول) از دست داده بودیم.

موضوعات ذکر شده در این مقاله